Polikarbon Ferforje Uygulama

Polikarbon Ferforje Uygulama ana iskeleti ve taşıyıcıları metalden imal edilmiştir. Üst kaplama olarak solid levha kullanılmıştır. Solid levha cam görünümünde fakat camdan daha hafif ve kırılmaz bir malzemedir.Polikarbon pratik sundurma sistemleri güneye bakan pencere ve kapılarınızın üzerinde konumlandırılmasıyla, ısıyı %65’e kadar filtreler. Bu oran batı ve doğu pencerelerinde ise %77’ye kadar çıkar. Güneş ışınlarında bulunan zararlı (u.v) ışınlarını %100 süzerek, doğramalarınızı ve mekanınızda eşyalarınızı koruyarak renk solmalarının önüne geçer.

Polikarbon Ferforje Uygulama, ısıya ve dış kimyasal etkenlere karşı oldukça mukavimdir.

Sistem, ana iki taşıyıcı kol ile meydana getirilmektedir. Bu taşıyıcı kollar geniş mekanlarda yan yana montaj edilebilecek şekilde tasarlanmıştır. Bu şekilde ekli bir montajda ürün, tek parça olarak görülmektedir. Taşıyıcı kolların ham maddesinin seçimini talepte bulunan müşterilerimize bırakmaktayız. Paslanmaz çelik veya metal gibi ham maddeleri seçerseniz dilediğiniz motifi cnc lazer kesim uygulaması ile işleyerek sizlere sunmaktayız. Eğer plastik bir taşıyıcı isterseniz, standart ebatlarımızı tercih etmek durumundasınız. Polikarbon Ferforje Uygulama şiddetli rüzgar ve kara dayanıklı olabilmesi için kollara alüminyum borularla takviye yapılma imkânı vardır. Bu kollar arasına özel “u.v.” katkılı ve “ir” özelliğine sahip polikarbon levhalar kullanılmaktadır. Çok hafif ve esnek bir malzeme olmasına rağmen dayanıklılığı sınıfına göre oldukça yüksektir. Darbelere karşı ve güneşin zararlı ışınlarına karşı oldukça dayanıklı olan bu ürün, buna karşın saydamlık özelliği sayesinde altında kalan bölümleri güneş ışığından mahrum bırakmamaktadır.

Polikarbon Ferforje Uygulama sistemleri ile sizlere son derece dekoratif çözümleri en pratik şekilde sunmaktayız. Dilerseniz; pratik montaj amacıyla üretilmiş mukavemetli aparatları ile siz montaj edebilirsiniz. Ya da profesyonel ekibimiz sizin için montajı gerçekleştirebilir.

Farklı renk seçenekleri ile oldukça dekoratif çözümler sunulmaktadır.

Polikarbon ürününün esnek bir yapıya sahip olması sebebiyle, bükümlü ürünler oluşturabilmekteyiz.

Polikarbon Ferforje Uygulama

Ölçüler serbesttir. İstenilen ölçüde üretim sağlanır.
İhtiyaç durumunda istenildiği kadar yan yana monte edilebilir. Bu durumda ürün tek parça gibi görünecektir.
Dolayısıyla istenilen tüm uzunluklara/ölçülere göre uygulanabilir.
Pencere ve kapılarınızı korumanın yanı sıra şık tasarımı ile binalarınıza estetik bir görünüm katar, bu sayede yaşam alanınızı güzelleştirir.
Tasarımının getirdiği özellik ile sistemin montaj işlemi oldukça basittir.
Montaj işlemi için gerekli olan tüm vida ve aksesuarlar, ürün ile beraber verilmektedir.

 
Bizim İşimiz
Uzman Kadro ve Ücretsiz Keşif