Polikarbon Garaj Kapama - Kapatma

Polikarbon Garaj Kapama; Garaj çatısı, şeffaflığın yanı sıra %50 ısıyı da geçirmez.İster mevcut kullanılan açık otoparkınıza, ister proje aşamasındaki açık otoparkınıza çözüm üreten portatif ; normal cama göre 20 kat daha dayanıklı, 6 kat daha hafif, Özel Polikarbonat çatısı ile tüm Ultra Viole güneş ışınlarına karşı kalkan görevi görür, 80-120 km. rüzgar hızına mukavim, yer kaplamaz iki ayak sayesinde araç manevrasına olanak sağlar, yağmur olukları sayesinde otoparkınızın temiz kalmasını sağlar.

Polikarbon Otopark çatı hizmetini sorunsuz sunan firmamız yapılacak otopark çatısı hakkında büyük bir tecrübe ve araştırma geçmişine sahiptir. Gerçekleştirdiği referans hizmetlerine bakarakta otopark çatı sektöründeki aktif faaliyetlerini görebilirsiniz. Otopark çatı yapının varolan ağırlığına ek yük oluşturup deprem gibi önüne geçilemez, can ve mal kaybına sebep olacak afetlerde en yüksek dayanıklılığı sağlayan, estetik, kaplama ve çatı görünüm tipine göre daha teknolojik bir şekilde kaliteyi sembolize eden bir çatı çeşitidir. Diğer yapılarda olduğu gibi otopark çatı çevresinin üzerine yine çatı görünüm projesinin müşterinin onayladığı biçimde yapılmasıyla elde edilen konstrüksiyon çatı biçimidir.

Şeffaf bir plastik olan polikarbon levhalar işlemeli olan ebatları göz doldurucudur. Birbirine geçebilme özelliği ile ek yapılabilir. Çeşitli kalınlıkta ve ebatlarda polikarbon levhalar mevcuttur. Polikarbon kapatmanın en çok uygulandığı yerler; veranda, teras çatı, kış bahçesi, çatı ışık sistemi, otopark, cephe uygulaması, yürüyüş yolu, spor salonu, sera, otobüs durağı, fabrika penceresi, havuz örtü sistemi ve geçit gibi alanlardır.

TÜM POLİKARBON TALEPLERİNİZ İÇİN ÇEKİNMEDEN BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ..

 
Bizim İşimiz
Uzman Kadro ve Ücretsiz Keşif