Polikarbon Havalandırma Kapağı

Polikarbon Havalandırma Kapağı Sistem opsiyonel olarak bina içerisindeki ışık, duman tahliye veya havalandırma gereksinimlerini karşılayabilmektedir. Şirketimiz duman tahliye, havalandırma ve çatı çıkış kapakları imalatçısıdır. Kısa temrin süresi içersinde istenilen ebat ve renklerde imalat yapabilmektedir.

Polikarbon Havalandırma Kapağı Kendinden Işık Sistemli Havalandırma Kapağı

Işık geçirme özelliğine sahip polikarbonat levha veya akrilik kubbe sayesinde havalandırma kapağı yapı içerisinde doğal aydınlatma sağlanır.

Polikarbon Havalandırma Kapağı Duman Tahliye Sistemi

Yangın anında binadaki mevcut yaygın algılama sisteminden sinyal alarak veya bina içerisine yerleştirilmiş olan yaygın dedektörlerinden sinyal alarak kapaklar otomatik olarak açılabilirler. İstenilen yangın senaryosuna uyulabilecek şekilde otomasyon yapılarak sistemler çok farklı şekilde çalıştırılabilirler. Elektrikli sistemlerde kapaklar motorun piston boyu kadar açılabilir(30-50cm). 24V veya 220V motorlar isteğe bağlı olarak kullanılabilir.

Polikarbon Havalandırma Kapağı

Havalandırma amaçlı olarak yine 24V veya 220V motorlar kullanılır ve kapaklar motorun piston boyu kadar açılabilir(30-50cm). Panolu ve panosuz sistemler olarak genel olarak ikiye ayrılabilirler. Panosuz siztemlerde bir veya birden fazla butona bir veya birden fazla kapak bağlanarak buton yardımıyla sistemlerin manuel olarak açılıp kapanmaları sağlanır. Panolu sistemlerde ise uygun şekilde kapaklar gruplandırılarak pano üzerinden istenilen gruba veya gruplara ait kapakların manuel olarak açılıp kapanmaları sağlanır. Ayrıca rüzgar, yağmur ve sıcaklık sensörleri sayesinde sistem otomatik açılır kapanır hale dönüştürülebilir. Dış ortama yerleştirilen sensörler ile, havalandırma için manuel olarak açılan bir kapak aşırı rüzgar veya yağmur anında otomatik olarak kapanır böylece iç ortamın yağmurdan etkilenmesini ve kapağında rüzgardan korunmasını sağlar.

Ayrıca havalandırma amaçlı olarak kapaklar vidalı ve itmeli şekilde manuel olarakta açılabilir.

TÜM HAVALANDIRMA KAPAĞI İHTİYAÇLARINIZ İÇİN HEMEN BİZİ ARAYIN..

 
Bizim İşimiz
Uzman Kadro ve Ücretsiz Keşif