Polikarbon Kapı Önü Sundurma

Kapı Üstü Pratik Polikarbon Sundurma: Pratik Sundurma güneye bakan pencere ve kapıların üzerinde konumlandırılmasıyla, ısıyı %65e kadar süzer, bu oran batı ve doğu pencerelerinde %77ye kadar çıkar. Güneş ışınlarında bulunan mor ötesi (UV) ışınlarını 100% filtre ederek, doğramalarınızı ve ev eşyalarınızı korur, renk solmasını önler.

Giriş Üstü Sundurma

Giriş üstü sundurma sistemlerimiz; Hazır Polikarbon Sundurma, Hazır Cam Sundurma, Hazır Solid Sundurma ve Hazır Ferforje Sundurma sistemlerinin haricinde halihazırda olmayan, istek dahilinde uygulanacak olan mekana özel tasarım ve ölçülerde ürettiğimiz sundurma sistemleridir. Taşıyıcı malzeme olarak ister statik boyalı cnc kesim metal, isterseniz de paslanmaz malzeme kullanmaktayız.

Hazır Ferforje Sundurma

Hazır ferforje sundurma sistemleri, kapı ya da pencerenin dış kısmına gelecek şekilde, uygulandığı alanı kar, yağmur gibi olumsuz hava şartlarına karşı korumak için uygulanan ufak bir çatı sistemidir. Uygulamanın adında ferforje geçmesinin sebebi; kapı üzer hazır sundurma olarak kullanılan bu modellerde taşıyıcı ayaklar ferforje şeklinde değişik motiflerle renklendirilmiştir.

Hazır Solid Sundurma

Hazır solid sundurma sistemlerinde, sitem taşıyıcı ayaklardan oluşmaktadır. Taşıyıcı ayak sistemleri düz ve destekli arka zemine montaj edilerek sabitlenir. Sistem rüzgar, kar vb gibi doğal afetlere oldukça mukavimdir. Hazır solid sundurma sistemlerinin en önemli özelliklerinden birisi de, sistemin montajının oldukça pratik olması. Sadece her ayak için iki adet delik açmanız gerekmektedir.

 
Bizim İşimiz
Uzman Kadro ve Ücretsiz Keşif