Polikarbon Kış Bahçesi

Polikarbon Kış Bahçesi ürünlerinde kış sezonuna girmeye başladığımız bugünlerde  Kış bahçelerinin yapımı oldukça artmaktadır. Özellikle çiçek ve benzeri bitki yetiştiricilerinin hem ısı hem de gün ışığından yararlanmaları amacıyla Bu talepleri oldukça artmaktadır. Bunun yanı sıra kamelya gibi kullanımlarda mevcuttur.

Özellikle kenar yüzeylerinde solid polikarbon kullanımı cam görünümü vermesi sebebiyle daha hoş ve daha verimli sonuçlar çıkarmaktadır. Ayrıca kırılmaz özelliğiyle camdan daha dayanıklı ve daha hafiftir.

Çatı olarak 8 mm veya 10 mm oluklu polikarbon tercih edilmesi uygun olacaktır.  Özellikle ısı yalıtımı ve su izolasyonu konusunda en önemli tercih sebebi olacaktır. Renk tercihi olarak şeffaf polikarbon seçilmesi gün ışığını almasında daha etkili olacaktır. Ancak direk güneş ışığını istemeyen kullanıcılar içinde beyaz olumlu bir tercih olabilir.

Görsellik olarak ta şık bir dizayna sahip olan kış bahçelerin uygun fiyat koşulları ve cama göre daha dayanıklı solid malzemelerin kalitesiyle Her zevke ve her göze hitap edeceği kanaatindeyiz.

KIŞ BAHÇESİ AVANTAJLARI :

Kış bahçelerinde bahçe alanını on iki ay boyunca aralıksız oturma odası, salon, yemek odası, yatak odası, spa, mutfak,jakuzi veya hobby odası olarak kullanıma açmakta ve yaşam kalitesini artıran keyifli mekanlar haline gelmektedir.

ÜRÜN GENEL ÖZELLİKLERİ :

Kış bahçesi sistemleri her mekana göre geleneksel veya çağdaş tasarımda tercih edilen renk ve ebatta uygulanabilmektedir.

Alüminyum veya çelik taşıyıcı sistemler kullanılan kışbahçesi sistemlerinde olumsuz hava şartları dahil olmak üzere uzun yıllar güvenle kullanabilmek için dizayn edilmektedir. Taşıyıcı direkler içerisinde gizli su tahliye özellikleri standart olarak uygulanmaktadır. Kış bahçelerinde kullanılan tüm malzemeler insan sağlığını tehdit etmeyen tasarımda ve güvenlik camları ile sunulmaktadır.

Seçenekler içerisinde bulunan cam çatı uygulamalarında kullanılan özel üretim camlar güneşli ve soğuk havalarda ısı yalıtımı yapmaktadır. Su alan profiller oksitlenmekte ve geri dönülmez ciddi sorunlara yol açmaktadır. Çatı bağlantı aksesuarları ve birleştirici profiller en üst düzeyde su izolasyonu sağlamak üzere üretilmektedir. Kış bahçeleri kullanılan çatı uygulamalarımız hiçbir şekilde içeriye su sızıntısı vermemek üzere dizayn edilmektedir.

 
Bizim İşimiz
Uzman Kadro ve Ücretsiz Keşif