Polikarbon Otopark

Araç kullanımın her geçen gün yaygın hale geldiği günümüzde, araçların otopark kullanım alanları da bir o kadar artış göstermektedir.

Açık otoparklarda araçların hava şartlarından olumsuz etkilenmesini minimum düzeye düşürmek amaçlı çoklu açık otopark kurulumları yapılmaktadır.

Tonoz yapılmış çelik konstrüksiyon üzerine oluklu polikarbon uygulamalarıyla kullanım şartları en uygun hale getirilmiştir.

Otogar alanları da dahil olmak üzere bir çok açık otopark alanında bu uygulamalar yaygın olarak kullanılmaya devam etmektedir. Otopark kurulumları sadece araç park yerlerinde değil tatil yörelerinde sıkça rastladığımız bisiklet parkurlarında da boy göstermektedir.

Belediyelerin araç trafiğini aza indirgemek için başvurmuş olduğu bir yöntem olan bisiklet kullanımı bu amaçla da oldukça yaygınlaşmıştır.

Polikarbonun kullanıldığı bir başka alan ise kulübe yapımlarıdır. Yay şeklinde kurulumu yapılan otobüs duraklarında oluklu polikarbon hem esnekliği hem de dayanıklılığı sayesinde Mükemmel oranda uyum sağlamaktadır. Özellikle kırsal yörelerde bu kurulumlar daha çok dikkat çekmektedir.

Spor sahalarında ise yedek oyuncu kulübelerinde yine oluklu polikarbon Uygulamaları ön plana çıkmaktadır. Son dönemde ülkemizde hazırlığı yer alan başta olimpiyatlar olmak üzere uluslar arası spor organizasyonlarında dolayı spor sahalarında yenileme ve temelden inşa çalışmaları devam etmektedir. Birçok spor malzemecilerinde iş alanları bu neden ile genişlemeye başlamıştır.

SİZDE POLİKARBON OTOPARK İHTİYAÇLARINIZ İÇİN İLETİŞİM SAYFAMIZDAN BİZİ ARAYINIZ.

ÜCRETİS KEŞİF HİZMETİMİZ VARDIR..

 
Bizim İşimiz
Uzman Kadro ve Ücretsiz Keşif