Trapez Formlu Polikarbonat

Trapez sac ile kaplı olan mekanlarda gün ışığından optimum düzeyde fayda sağlayarak yatırımlarınızın en kısa sürede geri dönmesini sağlarlar. Bini yapılabilme özellikleri sayesinde her uzunluktaki makas ölçülerini karşılayacak şekilde sorunsuz montaj yapılabilmesini sağlarlar.

Rüzgar ve kar yüküne karşı yüksek mukavemet gösterirler. UV koruma sayesinde uzun yıllar sararma yapmadan kullanılabilirler. İstenilen uzunlukta yapılabilirler ve ağızları ısıtılarak kapatılır. Piyasada trapez sac arası polikarbonat, trapez sac uyumlu polikarbonat, trapez arası polikarbon, trapez uyumlu polikarbon, polikarbon levha, şeffaf panel, polikarbonat levha, polikarbon, polikarbonat, lexan, leksan, şeffaf levha, ışıklık, aydınlık, cam polikarbon, cam polikarbonat, şeffaf ışıklık, skylight, çatı ışıklığı, şeffaf çatı kaplaması v.s. gibi isimlerle de adlandırılmaktadırlar.

Özellikleri

Kolay ve hızlı montaj

Piyasada mevcut  her çeşit formda ve kalınlıkta sandviç  çatı panelleri ile birlikte kullanılabilir.

Çok iyi ateş dayanımı

Yanyana kullanılabilme özelliği

Yüksek darbe dirençi

Yüksek ışık geçirgenliği

Kırılmaya karşı dayanıklıdır,

Ses Yalıtımı

Sandviç panel arasında aydınlatma amaçlı kullanılabilecek mükemmel bir ürün. Trapezoidal (İkizkenar yamuk) şekliyle ürüne hem yüksek yük direnci hem de çok iyi ısı yalıtımı verir.

 
Bizim İşimiz
Uzman Kadro ve Ücretsiz Keşif