Uğur Mumcu Çatı Panelleri (SANDVİÇ)

Uğur Mumcu Çatı Panelleri (SANDVİÇ) sistemler için hemen firmamızdan bilgi alabilir ve en uygun fiyatlardan adresinizde yararlanabilirsiniz.

Panellerimiz form itibarı ile 3 hatveli olup, iki yüzü boyalı galvaniz sac ve poliüretan dolgulu çatı panelleridir. 1000 mm genişliklerde üretilebilen çatı paneli sık taşıyıcı sistemlerde ve kar yükünün az olduğu bölgelerde tercih edilir.

Panellerimiz form itibarı ile 3 hatveli olup, iki yüzü boyalı galvaniz sac ve poliüre3 hadveli poliüretan dolgulu çatı panelleri çatı kaplamalarında kullanılan ekonomik çözümlerden biridir. Çift tarafı farklı kalınlıkta bgs boyalı galvaniz sacdan oluşan, ortasına sıvı halde enjekte dilen poliüretanın, üretim hattında fırına girerek son halini alması ile oluşan sağlam ve dayanıklı sandviç panel sistemleridir.3 hadveli poliüretan dolgulu sandviç paneller fabrika, antrepo, alışveriş merkezleri, havalimanları ve konut binalarının üzerini kaplayan en ekonomik ürünlerden biridir. 3 hadveli yapısı sayesinde yüzey alanından temizliğinin yapılması kolay olur.3 hadveli poliüretan dolgulu çatı sandviç panel sistemleri Aşık aralığının az olduğu çelik konstrüksiyon ve Beton Prefabrik yapılarda Kullanıma uygun olan sandviç panel sistemleridir. 3 hadveli poliüretan dolgulu sandviç panel sistemleri kar ve rüzgar yükünün en az olduğu bölgelerde tercih edilmesi gerekmektedir.3 hadveli Yapı olması sebebiyle Metrekare başına ağırlık kaldırma oranı düşüktür. çatı kaplaması yapılacak olan sistemlerin kar yükü, rüzgar yükü ve aşık aralığı gibi faktörler göz önünde bulundurulup yapının statik hesabının ona göre yapılması gerekmektedir. 3 hadveli çatı sandviç panel sistemlerinde bu faktörler Hayati önem taşımaktadır.3 hadveli poliüretan dolgulu çatı sandviç panel sistemleri hadve sayısının az olması sebebiyle kullanılan boyalı galvaniz saç oranının düşük olması sayesinde diğer panellerden daha ekonomik ve hafif bir üründür. Ortasında barındırdığı poliüretan dolgu sayesinde kompozit bir yapıya dönüşmüştür.an dolgulu çatı panelleridir. 1000 mm genişliklerde üretilebilen çatı paneli sık taşıyıcı sistemlerde ve kar yükünün az olduğu bölgelerde tercih edilir.

 
Bizim İşimiz
Uzman Kadro ve Ücretsiz Keşif