bahçelievler polikarbon havuz kapatma

bahçelievler polikarbon havuz kapatma ve Kapalı havuz sistemleri tekerlekleri inox miller üzerinde hareket eden SKF rulmanlı naylon esaslı elemanlardır. Bu sayede hareket esnasında herhangi bir gürültü çıkarmaz.

Tekerleklerin  raya oturma kesiti dairesel olduğu için farklı itme güçlerinde ve rüzgarlı havalardaki açılımlarda kapalı havuz sistemleri yapacağı deplasman ile tekerlek yürümesi kasılmaz. Hareketli profil ile zemin arasında rüzgar emniyetleri teşkil edilecektir.. Bu eleman hareketli alüminyum profil raydan yukarı doğru çekildiğinde yürüyüş arabasının yukarı doğru kalkmasını engelleyecek aynı zamanda yerinden sökülmeden yürüyüş hareketini yapmasına da imkan vermeyecektir.

Havuz kapatma raylar üzerinde hareket eden profilinin maksimum gidebileceği mesafede bu hareketi sonlandıracak  bir eleman bulunur. Bu sayede sonlanan yürüyüş noktasında hareketli modülü fikse ederek modülün rüzgar vb. etkiler ile istemsiz olarak hareket etmesi engellenmiş olur.

İç içe giren modüller arasındaki mesafeler havuz kapatma sistemin bükümü yapılırken ayarlanmıştır. Modüller arasındaki mesafe kemer boyunca aynı miktardadır. Sistemin açılıp kapanması manuel veya otomatik olarak düşünülmüştür.

 
Bizim İşimiz
Uzman Kadro ve Ücretsiz Keşif