Cam Kış Bahçeleri

Kış bahçesi denilince akla ilk gelen firmalardan biriyiz. Albayrak Yapı olarak ihtiyacınız olan camlarla donatılmış, en şık, en kaliteli malzemeler ile üretilmiş kış bahçelerini yaratıyoruz. Genel bakımdan size bir çok avantajı da beraberinde getirecek olan yenilikçi sistem ülkemizin hemen her ilinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Evlerde, yaşam alanlarınızda ekstra bir ortam oluşturmak için kış bahçesi talep edilmektedir.

Her camı açılabilen, her anı istediğiniz gibi kullanabileceğiniz kış bahçeleri yaratıyoruz. Yaz aylarında tüm camları acarak ferahlayabileceğiniz, kış aylarında ise camdan olan kış bahçelerinizin tüm pencerelerini kapatarak sıcak yaşam alanında zaman geçirebileceğiniz bir alanı oluşturuyoruz. Albayrak Yapı sizlere ekstra yaşam alanları meydana getirmektedir. Kısa süre içerisinde ve en uygun fiyatlardan katlanır camdan kış bahçesi uygulaması yaptırmak istiyorsanız, hemen bizi arayabilirsiniz.

CAMDAN KIŞ BAHÇESİGünümüzün yaşam koşulları insanların doğaya olan özlemini daha da arttırıyor. İnsanlar küçük bir toprak parçasını bile değerlendirip mükemmel bahçeler haline getiriyor.

Hatta evlerindeki balkon ve teraslarını bile bahçe haline getiriyor. Ancak bahçelerde yaşam havalar soğuyunca sona eriyor. Kış aylarında ise bahçeler neredeyse hiç kullanılmıyor. Ama insanların doğa tutkusunu bilen firmalar şimdi bahçeleri kış bahçesi haline getiriyor ve dört mevsim yaşanabilir alanlar yaratıyor.

Bahçeler artık
cam balkon sistemleriyle kapatılıyor, üstleri ise teras kapatma sistemleriyle örtülüyor. Böylece dışarıda hava soğuk da olsa, yağmur da yağsa bahçelerde keyifle oturmak mümkün oluyor.


KIŞ BAHÇESİ FİYATLARIUygun fiyatlı kış bahçesi uygulamaları için sitemizde yer alan numaralarımızı arayabilirsiniz. Genel anlamda yenilikçi bir sistem olan bu uygulamalarda isteğe bağlı olarak cam tavanları dahi açılır kapanır olarak yapabiliriz. Sabit camlar yada açılır kapanır cam sistemleri ile donattığımız kaliteli uygulamaların bir çoğuna web sitemizden  göz atabilirsiniz.

Kış bahçesi fiyatlarını öğrenebilmek için Albayrak Yapı firmasına sitede yer alan telefon numaralarından ulaşabilirsiniz. Katlanır özellikli, sürme cam özellikli, açılır kapanır tavan özellikli vb.. tüm özelikler hakkında bilgiyi ustalarımızdan almanız mümkündür. Daha fazla bilgi ve son kış bahçesi uygulamalarımıza ait görüntüler için WHATSAPP hattımızdan bizzat bize yazabilirsiniz.

 

 
Bizim İşimiz
Uzman Kadro ve Ücretsiz Keşif