Cam Sundurmalar

Kapıların üzerlerinde kullanılan sundurma ürünleri arasında en kaliteli tasarımlar CAM olanlardan üretilmektedir. Teknik bakımdan bu sundurma ürünleri paslanmaz ürünlerle daha yaygın olarak kullanılır. Daha uzun ömürlü olan sundurma modellerine Albayrak Yapı´nın kurumsal sitesinden göz atabilirsiniz. Geliştirmiş ve üretmiş olduğumuz son CAM SUNDURMA modelleri için web sitemizde yer alan canlı destek hattı (WHATSAPP) üzerinden bize yazabilir ve son modelleri talep edebilirsiniz.

Sundurma denilince ülkemizde ilk olarak ALBAYRAK YAPI gelmektedir. Firmaların ve ev sahiplerinin istemiş olduğu özellikleri barındıran cam sundurma ürünlerini firmamız üretebilmektedir. Sizlere özel camdan sundurma üretimlerinden yararlanabilmek için tek yapmanız gereken Albayrak Yapı firmamızı aramak olmaldıır. Cam olan bu ürünlerde lamine ve temperli cam sistemleri kullanılmaktadır. Daha uzun ömürlü, daha güvenilir olacak olan camlar için bizi aramanız yeterlidir.

CAM SUNDURMA ÜRÜNLERİCam Sundurma Modelleri; Sundurmalar pencere ve kapılarınızı korumakla mükelleftir. Kapı ve pencerelerinizi olumsuz hava şartlarından ( kar, yağmur gibi) korur, olumsuz hava şartları sonrasında kapı ve pencerelerinizin temiz kalmasını sağlamaktadır. Yağmurdan, kardan koruduğu gibi olumsuz güneş ışınlarınıda %100 filtreleyerek eşyalarınızın ve uygulanan yerin solmasını önler.

Günümüzde en yaygın olan sundurma çeşiti ise cam sundurmadır. Albayrak Yapı olarak cam sundurmaların hem satışını hem de uygulamasını yapmaktayız.

Sizde binanıza, villanıza, yapıtınıza renk katmak dekorasyonunu zenginleştirmek istiyorsanız bizimle iletişime geçmelisiniz.

KAPI ÜZERİ DEKORATİF CAM SUNDURMA MODELLERİ


Dekoratif camdan sundurma ürünleri için doğru adrestesiniz. Hayalinizdeki camdan sundurma görselini whatsapp hattımıza ileterek projeniz için hemen görsel üzerinden bile fiyat alabilirsiniz. Binalarınızın, kapılarınızın giriş kısımlarında estetik bir görünüm elde edebilmek için ALbayrak Yapı sizlere İstanbul ve çevre şehirlerde uygulama hizmeti dahi vermektedir. Yapılarınızı ve bina girişlerinizi en iyi şekilde koruyacak olan sundurma ürünleri için iletişim sayfamızda yer alan numaramızı hemen arayın.


Albayrak Yapı olarak üretmiş olduğumuz bir çok cam sundurma uygulaması vardır. Bu uygulamaların bazılarına siteden göz atabilirsiniz. Cam sundurma fiyatları için bizi aramadan karar vermemelisiniz. Paslanmaz cam sundurma sistemlerinin üretimlerini projenize bağlı olarak istenilen ebatlarda ve özelliklerd eyapabilmekteyiz. Alışveriş merkezleri için sundurmalar, villalar için, oteller için, okul ve konutlar için özel cam sundurmalar Albayrak Yapı´da..

 

 
Bizim İşimiz
Uzman Kadro ve Ücretsiz Keşif