Çelik Konstrüksiyon Çatı

Çelik konstrüksiyon çatı oldukça avantajlı bir yapıdır. Çelik profillerin bir araya getirilerek iskelet oluşturması ve aralarına paneller eklenerek çelik çatılar oluşturulur. Çelik, dayanıklı ve hafif bir malzemedir. Çatı olarak kullanımı tercih edildiği zaman yapılar için ağır bir madde haline gelebilir. İskelet yapısı güçlü olmayan binalarda çelik yapıdaki çatılara yer verilmez. Büyük depolar, sağlam binalar ve fabrikalarda çelik çatılar tercih edilir.

Biz Albayrak Yapı olarak Başta İstanbul olmak üzere bir çok şehirde bu alanda sizlere Profesyonel hizmetler sunarız.

Çelik Konstrüksiyon Çatı Neden Tercih Edilmelidir?

Demirin karbonlar bir araya gelerek oluşturduğu malzemeye demir denir. Demire kıyasla daha dayanıklıdır ve paslanmaz. Bu sebeplerden dolayı inşaatlarda oldukça sık tercih edilir. Bu sektörde bulunan en sağlam çatı türlerinden biride çelik konstrüksiyon çatılardır. Uzun süre kullanımlar için çelik profiller ile güçlendirilmiş çatılar üretilir. Bütün doğal koşullara karşı dayanıklı kalarak yapıların sağlamlığını arttırır. Çelik çatılar, yağmur ve rüzgar gibi hava olaylarından hiç etkilenmez demek yanlış olmayacaktır.

Çelik konstrüksiyon çatı konforlu bir yaşam alanının oluşturulmasında büyük rol oynar. Çelik malzeme ısı yalıtımı konusunda da oldukça başarılır. Çelik çatılar oldukça büyük yapılara uygun üretilebilir. Sağlam bir yapıda olmasının yanında oldukça estetik tasarımlar ile tasarlanabilir. Gerekli ölçümler yapıldığı takdirde pek çok farklı modelde çizimler yapılarak üretilebilir. Mimari açıdan da görsel olarak oldukça avantajlıdır. Çelik yapıda üretilen çatılar uygun fiyatlıdır. Birçok konuda artısı olan çelik çatılar oldukça yaygın bir şekilde kullanılır.

Çelik Konstrüksiyon Çatıda Nelere Dikkat Edilmelidir?

Çelik çatılar direkt olarak inşaat sektörü ile bağlantılı bir parçadır. Bu sektörde en küçük ayrıntılara bile oldukça özen gösterilmelidir, gerekli hesaplamaların ve planlamaların değerlendirilmesi en iyi şekilde yapılmalıdır. Çelik çatılar, binaların inşasından sonra da eklenebilir. Böyle bir durumda bina ile ilgili gerekli ölçümler iyi yapılmalıdır. Gerekli teknolojilerden ve donanımlardan yararlanılmalıdır. Çelik temelli bir binada tercih edilen çelik çatılar ise projeye en uygun şekilde üretilmelidir. Teknik olarak oldukça basit fakat kalite konusunda oldukça başarılı bir üründür. Deforme olmayan, kaliteli, doğru ölçülerde birleştirilmiş çelik profiller sayesinde uzun ömürlü çelik çatılara sahip olabilirsiniz.

Çelik konstrüksiyon çatı konusunda oldukça profesyonel bir şekilde tasarım ve üretim yapan firmalar vardır. Doğru firmayı bulmak ve kaliteli bir çelik çatıya sahip olmak için araştırma yapılmalıdır. Çelik çatıların önemi oldukça büyüktür. Sağlamlığı ve dayanıklılığı açısından güvenilir çatı seçeneklerinden biridir. Sağladığı konfor ve diğer avantajlar oldukça fazladır. Yaşam alanlarınızda rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir seçenektir. Ekonomik olarak uygun fiyatlı bir ürün olması daha da cazip bir seçenek haline gelmesine sebep olur. İnşaat sektöründe bu kadar fazla tercih edilmesinin arkasında bulunan sebepler göz ardı edilmemelidir. İhtiyaçlar doğrultusunda uzman kişiler tarafından uygun tasarımlar yapılarak gerekli güçlendirmeler ile kaliteli bir çelik çatıya sahip olabilirsiniz.

Çelik Yapılarda uzmanlaşmış kadromuz ve kaliteli hizmetlerimiz ile müşterilerimize en iyi hizmetleri veriyoruz. Deprem kuşağında yer alan ülkemizde riskli illerin bir çoğunda kentsel dönüşüm hızlanmıştır. Bina tercihleri artık yeni bina ve depreme dayanıklı tasarlanan uygulamalardır. Bu noktada Çelik Yapılar öne çıkmakta ve önem kazanmaktadır.

Daha fazla bilgi ve detay için web sitemizde yer alan Albayrak Yapı telefon nuamralarını arayabilirsiniz.

Firmaların, fabrikalarının veya depolarının yapımında da çelik konstrüksiyon kullanımı artış içerisinde girmiş ve çelik sistemlerde binalara göre çok daha uygun maliyetlerle yapılara sahip olabilirsiniz. Mimar ve mühendislerin düzenli olarak hizmet aldığı, bilgi ve uygulama desteği aldığı Albayrak Yapı sizlerin hizmetindedir.

Çelik yapı sistemleri
betonarme binalara göre %50 daha hafiftir. Depreme karşı daha fazla dayanıklı olan ve daha güvenilir olan çelik konstrüksiyon sistemlerinde tercih edilen yapı elemanları çeliğin soğuk bir biçimlendirmesi ile elde edilir. Depolarda, fabrikalarda kullanımı kolay olan bu ürünler ve uygulamalar için hemen bizi arayabilirsiniz.

ÇELİK ÇATI YAPANLAR


Çelik Konstrüksiyon Çatı Başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin her köşesinde bulunan projeleri hayata geçiren konusunda uzman eğitimli personelleriyle çelik çatı imalatından, çelik konstrüksiyona, paslanmazdan yangın merdivenine kadar çeliğe dair her işinizde çözüm ortağınız olamaya devam ediyoruz.

Sizde projenizi riske atmak istemiyorsanız bizi seçin.

Tasarım, malzeme tedariki ve imalatı ile ilgili her türlü desteği vermekteyiz. 30 Yılı aşkın tecrübemizle geniş kadromuz ve kendi atölyelerimizle sizlere daha iyi hizmet vermek için her geçen gün hem teknolojik hem yenilikçi bir anlayışla sektördeki liderliğimizi devam ettiriyoruz.

Çelik Konstrüksiyon Çatı Fiyatları


Bu alanda hizmetlerini uzun senelerdir sürdüren Albayrak Yapı sizlerden gelecek olan telefonların tamamına kısa süre içerisinde teklif vermektedir. En uygun fiyatlar için incelediğiniz Albayrak Yapı web sitesinde yer alan telefon numaralarını arayabilirsiniz. Çelik konstrüksiyon sistemlerinin tekliflerini sizlere sunabilmemiz için bizi aramanız yetelri olacaktır. İhtiyacınız olan bir proje için hemen bizlerle irtibata geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ve kaliteli işçilikler için bize ulaşın.

Türkiye´nin en iyi ustaları, en iyi mimar ve mühendisleri ile çalışmış olan Albayrak Yapı sizden gelecek olan talepleri en kısa süre içerisinde değerlendirecek ve en uygun fiyatları sunacaktır.

Albayrak Yapı´nın web sitesinden bu alanda yaptığı işlerden bazılarına göz atabilir ve ayrıca firma yetkililerine whatsapp hattından ulaşarak anında bilgi alabilirsiniz.

 

 
Bizim İşimiz
Uzman Kadro ve Ücretsiz Keşif