Çelik Konstrüksiyon Çatı

Çelik Yapılarda uzmanlaşmış kadromuz ve kaliteli hizmetlerimiz ile müşterilerimize en iyi hizmetleri veriyoruz. Deprem kuşağında yer alan ülkemizde riskli illerin bir çoğunda kentsel dönüşüm hızlanmıştır. Bina tercihleri artık yeni bina ve depreme dayanıklı tasarlanan uygulamalardır. Bu noktada Çelik Yapılar öne çıkmakta ve önem kazanmaktadır.

Firmaların, fabrikalarının veya depolarının yapımında da çelik konstrüksiyon kullanımı artış içerisinde girmiş ve çelik sistemlerde binalara göre çok daha uygun maliyetlerle yapılara sahip olabilirsiniz. Mimar ve mühendislerin düzenli olarak hizmet aldığı, bilgi ve uygulama desteği aldığı Albayrak Yapı sizlerin hizmetindedir.

Çelik yapı sistemleri
betonarme binalara göre %50 daha hafiftir. Depreme karşı daha fazla dayanıklı olan ve daha güvenilir olan çelik konstrüksiyon sistemlerinde tercih edilen yapı elemanları çeliğin soğuk bir biçimlendirmesi ile elde edilir. Depolarda, fabrikalarda kullanımı kolay olan bu ürünler ve uygulamalar için hemen bizi arayabilirsiniz.

ÇELİK ÇATI YAPANLAR


Çelik Konstrüksiyon Çatı Başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin her köşesinde bulunan projeleri hayata geçiren konusunda uzman eğitimli personelleriyle çelik çatı imalatından, çelik konstrüksiyona, paslanmazdan yangın merdivenine kadar çeliğe dair her işinizde çözüm ortağınız olamaya devam ediyoruz.

Sizde projenizi riske atmak istemiyorsanız bizi seçin.

Tasarım, malzeme tedariki ve imalatı ile ilgili her türlü desteği vermekteyiz. 30 Yılı aşkın tecrübemizle geniş kadromuz ve kendi atölyelerimizle sizlere daha iyi hizmet vermek için her geçen gün hem teknolojik hem yenilikçi bir anlayışla sektördeki liderliğimizi devam ettiriyoruz.

Çelik Konstrüksiyon Çatı Fiyatları


Bu alanda hizmetlerini uzun senelerdir sürdüren Albayrak Yapı sizlerden gelecek olan telefonların tamamına kısa süre içerisinde teklif vermektedir. En uygun fiyatlar için incelediğiniz Albayrak Yapı web sitesinde yer alan telefon numaralarını arayabilirsiniz. Çelik konstrüksiyon sistemlerinin tekliflerini sizlere sunabilmemiz için bizi aramanız yetelri olacaktır. İhtiyacınız olan bir proje için hemen bizlerle irtibata geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ve kaliteli işçilikler için bize ulaşın.

Türkiye´nin en iyi ustaları, en iyi mimar ve mühendisleri ile çalışmış olan Albayrak Yapı sizden gelecek olan talepleri en kısa süre içerisinde değerlendirecek ve en uygun fiyatları sunacaktır.

 

 
Bizim İşimiz
Uzman Kadro ve Ücretsiz Keşif