Kilitli Polikarbonat Sistemleri

Polikarbon sistemler arasında en fazla talep edilen ve özellikle büyük projelerin hemen hepsinde görebileceğimiz kilitli sistemlerde kullanılan polikarbon ürünler genellikle 8 10 12 16 20 milimetre kalınlıklarına sahiptirler. Farklı alternatif çözümleri olan sistemlerde bu uygulamalar hem çatılarda, hem cephe alanlarında hemde yürüyüş yollarının üst aksanlarında kullanılabilmektedir. Düşük eğimi bulunan çatıalrda klasik polikarbon kaplamaya nazaran daha iyi izolasyon ve daha şık bir görünüm sağlarlar.

Kilitli sistem polikarbonların her iki tarafından da özel tırnaklı güvenli sistemi yer alır. Bağlantıların tamamında kolaylık sağlayacak olan bu sistemlerin yanı sıra paslanmaz çelikten üretilen bağlantı elemanlarının tırnakları da ilgili taşıyıcı bölümlere monte edilmektedir. Bu montaj konusunda ülkenin önde gelen ustaları ile çalışmaktayız. Tüm dış etkenlerden yapınızı ve malzemeyi koruyacak olan doğru montajın yapılması ile su yalıtımı ve ısı yalıtımı da yapılmış olacaktır.

Kilitli Polikarbonat SistemleriYeni nesil ürün çözümlerinin yapı sektörüne sunduğu en özel ve kusursuz armağanlardan bir tanesi olan, üzerinde barındırdığı sayısız avantajları sayesinde dış cephe giydirme ve çatı ışıklığı uygulamalarında sınıfındaki diğer malzeme seçeneklerine göre çok daha dayanıklı, çok daha estetik ve çok daha kolay uygulama özelliği bulunan Kilitli Polikarbon Levha seçenekleri, ekonomik fiyatları ve uzun ömrü ile de tercih sebebi olmaktadır.

İsminden de anlaşılacağı üzere kendinden kilitlenebilen tasarımları ile kusursuz bir izolasyon ve kısa sürede uygulanabilir özelliği ile düşük işçi maliyeti sağlayan Kilitli Polikarbonat Levhalar; alışveriş merkezleri, kapalı stat, fabrika, otel, hastane gibi pek çok alanın ısı yalıtımı ve aydınlatılması konusunda destek sağlamaktadır.

Kilitli Sistem (Megalux)


Kilitli Sistemli Polikarbonat ürünlerinde en detaylı uygulamaları meydana getiriyoruz. Yüksek ısı geçirgenliğine sahip olan bu sistemlerde en estetik yapılar, en kaliteli uygulamaları ortaya çıkarmaktayız. Kolay bükülebilen polikarbon ürünleri esnektir ve bir çok darbeye karşı dayanıklıdır. Tüm üstün özellikleri bünyesinde barındırmış olan bu ürün doğal bir mimari yapıya sahip olacaktır.

Güncel fiyatlar ve teklif talepleriniz için sitemizde yer alan numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

 
Bizim İşimiz
Uzman Kadro ve Ücretsiz Keşif