Mahmutbey Alüminyum Sandwich Panel Çatı

Mahmutbey Alüminyum Sandwich Panel Çatı ve Fiyatları için 0216 344 29 00 numarasından profesyonel destek ve uygulama hizmetleri için bilgi alabilirsiniz.

SEKTÖRÜN EN ÇOK SANDWİCH PANEL UYGULAMASI YAPAN ALBAYRAK YAPI SİZLERİ DE MUTLU MÜŞTERİLERİ ARASINDA GÖRMEKTEN ONUR DUYACAKTIR.

Galvanize sac veya alüminyum dış kabuk arasında yoğunluğu 100 – 110 kg/m3 arasında değişen taş yünü ve yoğunluğu 60- 70 kg/m3 arasında değişen cam yünü izolasyon tabakası kullanılan panellerdir. A sınıfı yanmaz malzeme olması nedeniyle, yangın izolasyonu için kullanılan en güvenilir sandviç panel türüdür.   Poliüretan İzolasyonlu Metal Sandviç Paneller:  Şekillendirilmiş iki metal levha arasına yoğunluğu 38 - 42 kg/m3 arasında değişen poliüretan sert köpük malzeme enjekte edilmesiyle oluşturulan  panellerdir. Poliüretan 0,035 W/mK ısı iletkenlik katsayısı değerine sahiptir. 4 cm poliüretan köpük; 4,5 cm polistren köpük, 4,5 cm mineral lifli yalıtım malzemeleri, 30 cm gazbeton, 50 cm tuğla duvar ve 240 cm betonarme duvar ile eşit ısı geçirgenlik katsayısına (U değeri) sahiptir. Poliüretan köpük şiddetli yanıcı ve yanma sırasında zehirli, boğucu gaz çıkaran bir maddedir. Dolayısıyla yangın riski yüksek yapılarda kullanılması sakıncalı olacaktır.

DETAYLI BİLGİ VE MUHTEŞEM FİYATLARIMIZ İÇİN BİZİ ARAYIN

 
Bizim İşimiz
Uzman Kadro ve Ücretsiz Keşif