Pleksi Bina Çatı Aydınlatmaları

Bir çok darbeye, dış etkene karşı camdan çok daha dayanıklı olan pleksi ürünleri son senelerin popüler malzemeleri olmuştur. Özellikle alışveriş merkezlerinde, otoparklarda, iş merkezlerinde ve özel yapılarda aydınlatma sistemleri uygulamalarında en çok tercih edilen ürünler arasında gözükmektedir. Polikarbon malzemeler ve pleksi malzemeler uzun senelerdir sektörün can simidi olmuştur. Enerji tasarrufunun her geçen gün önem kazandığı dünyada plaksi çatı aydınlatmaları sayesinde her sene işletmelerin veya binaların yüzlerce TL kar elde ettiği bilinir. Enerjiye verilen ödemelerden kısarak bireylerin ve firmaların cebine katkı sağladığı bu sistemler hakkında bilgi için ALBAYRAK YAPI firmasını arayabilirsiniz.

Pleksi bina aydınlatma ürünlerini tercih ederek sizlerde kar elde edebilirsiniz.Pleksi ürünleri çok yönlü kullanıma uygun olan ürünlerdir. Kış bahçelerinde de kullandığımız bu ürünler, tünellerde, seralarda, teras çatı alanlarında, çatı ışıklıklarında, reklam panoları ve sundurma sistemlerinde de en çok kullanımı bulunan ürünlerdendir.

PLEKSİDEN BİNA ÜST ORTAM AYDINLATMASIPleksi Bina Aydınlatmaları Aslında cam olan her şey büyük pencereler, balkonlar, kış bahçeleri, cam bölmeler ve hatta cam koridorlar gibi sıra dışı örneklerin hepsi kullanılıyor. En çok sevileni ve dikkat çekeni ise cam çatılar.Cam çatı konusunda en çok endişe edilen konu ise her zamanki gibi sağlamlık.

Bu tarz çatılar sanılanın aksine aslında çok kullanışlı. Genellikle açılır ve kapanır şekilde dizayn edilmesi mevsime göre hareketlilik sağlayabiliyor.

PLEKSİ AYDINLATMA SİSTEM FİYATLARIBir çok alanda kullanımı yaygın olan pleksi çatı aydınlatma ürünlerinde en uygun fiyatları sunuyoruz. Farklı renkleride bulunan pleksilerin mimarinize uygun olarak tasarlandığı ALBAYRAK YAPI firmasından bilgi alabilir ve en uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz. Polikarbon sistemler ve pleksi sistemler için Albayrak Yapı firmasına sitede yer alan telefon numaralarından hemen ulaşın.

Pleksi çatı uygulamalarında en düşük fiyatları edinmek için bizi aramaktan çekinmeyin. Aklınıza takılan sorular ve teklif talepleri için ALBAYRAK YAPI sizlere 1 telefon kadar yakındır.

 

 
Bizim İşimiz
Uzman Kadro ve Ücretsiz Keşif