Pleksi Çatı Uygulamaları

Kırılmaya karşı dayanıklı olan pleksi malzemeler çatılarda yaygın olarak kullanılır. Albayrak  Yapı olarak uzun senelerdir pleksi çatı alanında en fazla tercih edilen frma olduk. Diğer tüm çatı kaplama malzemelerine karşın en iyi çözümleri pleksiglass camlarda görebilirsiniz. En geniş ürün yelpazesi ile uygulanabilir sistemler içinde polikarbon pleksi çatı sistemleriyle kubbeler, tonoz, beşik ve benzer uygulamalara imza attık. Sizler için en uygun çözümleri incelemek ve aynı zamanda dilediğiniz renkte pleksi çatı uygulaması hizmeti almak için bizi arayabilirsiniz.

Pleksi çatı uygulamaları kullananlara ve yapılarak bir çok avantajı beraberinde getirir. Standart çatı detaylarının rahat bir şekilde tamamlanabildiği ve çok daha rahat bir şekle büründüğü pleksi çatı sistemlerinde yer alan levhaların çok yönlü kullanımları mümkündür. Çatı ışıklarında çok fazla kullanımı yaygın olan pleksi ürünleri aynı zamanda tünellerde, seralarda, sundurma sistemlerinde kullanılmaktadır. Albayrak Yapı olarak en çok pleksi ürünlerini kış bahçelerinde tercih etmekteyiz. Pleksi kış bahçeleri için bizi arayabilir ve en uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Pleksi Çatı Uygulamaları

 
Detaylar : 4 ve 6 mm Polikarbonat levha genellikle reklam sektöründe kullanılır. 8,10 ve 16 mm Polikarbonat levha ise genellikle inşaat sektöründe kullanılır. Polikarbonat levha , çatı ışıklık projelerinde genellikle şeffaf ve opal renkte kullanılır. Ancak bu renklerin yanında beyaz, bronz, mavi, yeşil, kırmızı ve turkuaz gibi renklerde isteğe bağlı olarak estetik amaçlı olarak kullanılmaktadır.
 •  Çatı ışıklıklarında polikarbon levha kullanılarak hem estetik hem de ekonomik dizaynlar elde edilir.
 •  Kış Bahçelerinde çatı ve cephede polikarbonat levha kullanılır.
 • Giriş saçaklarında polikarbonat levha kullanarak estetik çözümler yaratılabilir.
 •  Teras ve verandalar polikarbon ile kaplanıp,hem kullanım alanında bir genişleme sağlanır hem de gökyüzünün ışıltısı kaybedilmez.
 • Seraların gerek cepheleri, gerekse de çatıları polikarbonat levha ile kaplanarak, sera malzemelerinin uzun süre dayanımı sağlanır. Üstelik naylona ve cama göre polikarbonatın ısı katsayısındaki üstünlüğü, enerji giderlerini de minimize eder.
 • Binalar arası geçiş tünellerinde polikarbonat levlalar kullanılabilir.
 • Yüzme Havuzlarının üstlerini polikarbonat ile kapatarak kışın da, daha az ısıtma maliyeti ile havuzu kullanma imkanı sunulur.
 • Merdiven ve balkon korkulukları polikarbonat ile kaplanıp şık bir dizayn elde edilebilir.
 • Stadyumların çatıları polikarbonat malzemeler ile kaplanıp, çelik çatının taşıdığı ağırlık azaltılıp proje aşamasında daha küçük kesitlerle çatı dizayn edilebilir. Ayrıca Stadyumlarda sporcu tünelleri ile yedek kulubeleri de polikarbonat ile kaplanabilir.
 • Otopark, otobüs duraklarında polikarbonat levha malzemelerin kullanımı çok yaygındır.
 • Reklam panolarında 4 ve 6 mm kalınlığında polikarbonat levha kullanılır.
 • Polikarbonat levha ,Bankalar ve ofis, bina giriş-çıkışlarında da kullanılmaktadır.
 • Fabrika aydınlıklarında hem ekonomik, hem de uzun vadeli bir malzeme olduğu için polikarbonat tercih edilir.
 • Yaya üstgeçitlerinde de polikarbonat malzeme kullanılmaktadır.

 

POLİKARBON PLEKSİ ÇATI GÖRSELLERİGörsellerin tamamına web sitemizden erişebilirsiniz. Görsellerimizde bulunan tüm uygulamalarımız aynı zamanda farklı pleksi malzemeler ile farklı renklerde de ürebilebilmektedir. Pleksi çatı sistemlerinde genellikle şeffaf görünüm, gri renk, yeşil renk, mavi renk, beyaz renk ürün çeşitleri kulanılır. Her zevke hitap eden ürünler için doğru adrestesiniz. Sizin ortamınıza, mekanınıza ve yapınıza en uygun sistemi kuracağız. Pleksi ev sistemleri, pleksi çatı sistemleri, pleksiden otoparklar, pleksi malzemeden yürüyüş yolları, üst geçit kapatma, koruyucu kaplama zeminleri, cafe restoran bölümleri ve daha fazlası için bizi arayın.

Albayrak Yapı pleksi çatı sistemleri ve kış bahçelerinde en uygun fiyatlarla hizmet vermektedir.

 

 
Bizim İşimiz
Uzman Kadro ve Ücretsiz Keşif