Pleksi Havuz Çatı Kapatmaları

Eşsiz kalitedeki havuz çatısı kapatma sistemlerine sahip olmak için en doğru adrestesiniz. Albayrak Yapı sizlere havuzlarınızın üzerlerini kış aylarında kapatmak ve yaz aylarında açmak için olanak sağlamaktadır. Taze havanın tüm havuz içerisinde olmasını sağlayacak olan ve 4 mevsim konforlu şekilde kullanım imkanı bulunan ortamlar için sitede yer alan telefon numaralarımızı arayabilirsiniz.

Pleksi Havuz Kapatmaları ihtiyaclarınız için İSTANBUL un en profesyonel firmasının web sayfasına hoşgeldiniz. Sizlerde ücretiz keşif hizmetimizden faydalanmak için hemen bizi arayabilirsiniz.

KAPANABİLİR HAVUZÜzeri kapanabilen, gerektiğinde açılabilen, efektif havuzlara sahip olmak adına Albayrak Yapı firmasını arayabilirsiniz.

Yüzme havuzlarınızda bakım durumlarında fayda sağlayacak, daha az bakım ile daha uzun dönemler boyunca kullanabileceğiniz alanlar sizler için yaratacağız. Bahçenizde bulunan havuzlarınızın üzerinin pleksi malzemeleri kullanarak uzun dönemler boyunca bakımsız bir şekilde bu alanları kullanma imkanını sağlıyoruz. Havuzlarınızı 4 mevsim kullanabilmeniz hoşunuza gitmez mi?

Hava durumunun kötü olduğu günlerde bile, güneşin bulutların arkasına saklandığı zamanlarda bile havuzunuzun kullanılması imkanını sağlayacağız. Rüzgara, yağmura, bulutlara aldırmadan her daim sıcak havuzunuzu kullanabileceksiniz. Oldukça dayanıklı malzemelerde yaptığımız havuz kapatma işlemlerine dair görüntülerimiz elimizde bulunmaktadır. Dilerseniz sitemizde yer alan Whatsapp hattı aracılığı ile bizden destek alabilir ve görselleri talep edebilirsiniz.

Pleksi Havuz Çatı KapatmalarıAlbayrak Yapı olarak havuz kapatma işlemlerinin yanı sıra teras üzeri kapatma, kış bahçesi yapımı, otopark çatısı yapımı ve sundurma sistemleri imalatı gibi işlemleri sağlamaktayız. İstanbul ili başta olmak üzere tüm Marmara Bölgesinde faaliyetlerimiz hızlı bir şekilde devam etmektedir. Mükemmel kalitedeki işlerimiz, ısı yalıtımı sağlamak ve yaşam alanlarınızı daha iyi bir şekilde kullanabilmeniz için her geçen gün ekibimizi genişletmekte ve büyütmekteyiz.

Polikarbon levha, soğuk bükülebilme oranı yüksek bir üründür.  Polikarbon levhaların üst kısmı ultraviyole filtresi ile kaplıdır.  Diğer şeffaf çatı kaplama malzemelerine göre ışık geçirme oranı en fazla aydınlatma panelidir.  Polikarbon levhalar, ısı yalıtımı katmanı sağlar.  Polikarbon levha kırılmaya karşı dayanıklılığı fazla aydınlatma ürünüdür.   Polikarbon fiyatı, polikarbon aydınlatma levhası olarak ve sera imalatında ışık geçirgenliği ve performans/fiyat avantajı olan bir üründür. Polikarbon Bursa da yaygın kullanıma sahip bir üründür.

Bu eşsiz özelliklere sahip olan polikarbon malzemelerle yaratılmış olan HAVUZ KAPATMA hizmetimizden sizlerde yararlanabilmek ve uygun teklifleri almak için bizi arayabilirsiniz.

 

 

 
Bizim İşimiz
Uzman Kadro ve Ücretsiz Keşif