Pleksi Ses Bariyerleri

Ses Yalıtımı İçin Pleksiglas malzemelerden ses bariyeri oluşturabiliriz. Nerede olursanız olun Albayrak Yapı pleksi malzemeden sizlere ses bariyeri uygulaması yapabilmektedir. Ekonomik fiyatlar ile pleksi ses bariyeri elde etmek isteyenlere bir telefon kadar yakınız.

Albayrak Yapı´nın ürettiği pleksi ses bariyerleri sesi geçirmeyecek kalınlığa sahiptir. Gürültünün azaltılmasını sağlayan ve ses bariyerinin arkasına geçişini engelleyen ses bariyerlerinde yalıtım mümkündür. Sesteki iletimi azaltmak için ihtiyacınız olan sistemi firmamızdan temin edebilirsiniz.

Pleksi Ses BariyerleriPleksi Ses BariyerleriGünümüzde otomobil, toplu ulaşım gibi araçlara olan talebin artması ve şehirlerdeki çok hızlı gelişim sonucunda özellikle otoban, tren yolu ve köprü civarlarındaki konut alanları ve ticari alanlarda ciddi bir ses kirliliğine sebep olmaktadır. Bu nedenden dolayı ses bariyerlerine olan talep yaşam kalitesini arttırmak adına her geçen gün artmaktadır.

Ses bariyerleri otoyoldan gelen sesi absorve eder, geri yansıtır ya da sesin daha uzun bir yol kat etmesini sağlayarak azalmasını sağlar. Ses orijinal kaynağından çıktıktan sonra gücünü kaybeden bir çeşit enerji türüdür. Ses otoyollardaki araçlardan çıktıktan sonra her yöne dağılmaktadır. Ses dalgaları karşısına çıkan bir engele ya da bariyere çarptığı zaman, bir kısmı yüzeyi aşarak diğer alanlara sekme yapar. Buna “Yansıma” adı verilir. Eğer yüzey, duvar materyalinin iç kısmına yayılan küçük deliklere ve çukurlara sahip gözenekli bir yapıdaysa, ses bunların arasından geçerek dış yüzeye ulaşır ve içerde bu ses enerjisi patlamaya uğrar. Buna da “emilim” denir.

 

Ses Yalıtımı İçin Pleksiglas Bariyerler


En iyi akustik ses yalıtımı sağlayacak olan pleksi ses yalıtım ürünlerini Albayrak Yapı sunuyor. Sizlerde ses geçirimliğini azaltacak olan pleksi malzemeler ile ürettiğimiz bu ürünler için teklifleri web sitemizdeki telefon numaralarımızdan edinebilirsiniz. 

Aklınıza takılan sorular ve daha fazlası için hiç çekinmeden müşteri temsilcilerimiz ile görüşme yapın. Albayrak Yapı sizlere 1 telefon kadar yakındır. Ses yalıtımı sunacak olan ses bariyeri yapımında en uygun fiyatları veriyoruz.

 
Bizim İşimiz
Uzman Kadro ve Ücretsiz Keşif