Pleksi Uygulamaları

Renkli olabilen yada saydam olabilen bu ürünler farklı malzemelerden meydana gelmekte ve cama nazaran çok daha dayanıklı olabilmektedir. Hem hafif oluşu hemde pleksinin kolay işlenebilir olması sayesinde camdan çok daha fazla dayanıklı olması neticesinde biz ve bizim gibi teras kapatma, çatıyapımı ve polikarbon sistemlerde hizmet sunanlar için oldukça yaygındır. Pleksi malzemenin yanmaya karşı dayanıklılığı düşük olsa bile sunduğu bu avantajlar sayesinde çok yaygın bir kullanım alanı bulunmaktadır.

Pleksi Uygulamaları hakkında tüm detaylara web sitemizden ulaşabilirsiniz. Ekstra bilgi ve fiyat talepleriniz için hemen bizi arayınız..

Pleksi nerelerde kullanılır?

- Dekorasyon ve iç mimarlıkta
- Ev ve büro mobilyaları
- Banyo ve mutfak aksesuarları
- Aydınlatma ürünleri
- Masa ve sehpa ayakları
- Antika eşyalar, hediyelik eşya
- Yatak başları
- Mağaza vitrin standları
- Hediyelik eşya

PLEKSİ UYGULAMALARI ve ALBAYRAK YAPI

Pleksi malzemesi döküm biçiminde olması nedeniyle hemen her ortamda, her mekanda kullanılabilir bir üründür. Kolay bir şekilde şekillenebilmesi nedeniyle darbelere karşı dayanıklı olması ve camlardan daha fazla Albayrak Yapı tarafından tercih edilmesi bilinir. Her iklim şartına karşı dayanıklı olan pleksi ürünü opaktır. Şeffaf renkleri de ayrıca bulunmaktadır. Pleksi malzemesi kolay kırılmaz ve solma da yapmaması nedeni ile firmamızın polikarbon çatı sistemlerindeki en fazla kullanılan ürün grupları arasında yer almaktadır. Farklı renklerde sizlere sunulabilen bu ürünleri alışveriş merkezlerinde, yürüme yollarında ve balkon yapımı alanlarında kullanmaktayız.

Pleksi hakkında daha fazla bilgi almak için web sitemizde yer alan telefon numaralarımızı arayabilirsiniz.


 
Bizim İşimiz
Uzman Kadro ve Ücretsiz Keşif