Polikarbon Aydınlatma

Yaşam alanlarınızda veya iş ortamlarınızdaki kalitenin arttırılması ve gün ışığından daha fazla yararlanılabilmesi için polikarbon çatılardan yararlanmak gerekir. İhtiyaçlara yönelik olarak ısıtma, aydınlatma ve soğutma sistemlerinde polikarbon çatı yapımı alanında hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Polikarbon levhaları genellikle fabrikalar ve büyük sanayi firmaları tercih etmektedir. Enerji sarfiyatını en aza indirmek için cephe kaplamalarında ve çatılarda bu ürünler tercih edilmektedir.

POLİKARBON İLE AYDINLATMA SİSTEMLERİ


Bu ürün grubu kullanılarak aydınlatma enerjisinden yararlanmak özellikle büyük fabrikalarda muhteşem enerji kısıtlamasına yarar, fatura anlamında azalma ve ayrıca küresel ısınmaya karşın enerji kaynaklarının iyi kullanımı için bu sistemler gereklidir. Hatta bazı ISO belgelerini alabilmek için fabrikaların işini kolaylaştırmaktadır. Gün ışığından maksimum bir şekilde yararlanabilmeniz için ve enerji sarfiyatını en aza indirebilmek için Polikarbon levhaların kullanımı oldukça yaygındır. Eğimli çatılarda, cephelerde kullanımı fazla olan ve Albayrak Yapı olarak bizlerinde çok fazla tercih ettiği, talep aldığımız ürünler arasında bulunan bu malzeme hızlı bir şekilde montajı yapılan malzemedir.

Albayrak Yapı Polikarbon Aydınlatmalar; İnsanların ihtiyaçlarını karşılayan, yaşamı kolaylaştıran ve konforlu hale getiren yapılarda, Isıtma - soğutma - aydınlatma gibi enerji ihtiyaçlarının doğaya zarar vermeden uzun yıllar boyunca ve en düşük maliyetle karşılama gerekliliği ön plana çıkmıştır. Bu kapsamda, özellikle büyük ölçekli sanayi yapılarının aydınlatma ihtiyacı çok önemli mimari dizayn parametresi haline gelmiştir.

Yapı aydınlatmasında amaç gün ışığından olabildiğince yararlanarak minimum enerji maliyeti ortaya çıkarmaktır. Bu amaçla yapılarda aydınlatma malzemesi olarak kullanılan Polikarbonat Levhalar, her türlü eğimli çatı ve cephe kaplamalarında, kolay ve hızlı montaj avantajıyla gün ışığından daha çok faydalanmak amacıyla kullanılmaktadır.

POLİKARBON LEVHALAR İLE AYDINLATMA SİSTEMİ

Polikarbonat levhaların kullanılması ile çatılardan ışık girişi fabrikaya yapılmakta, işyerlerine veya iş merkezlerinde uygulanmaktadır. Elektrik enerjisinin daha az harcanması için bu sistemler ilk başta size maliyetli gelebilir ancak uzun zamana yaydıgınızda elektrik faturasındaki fark kısa süre içerisinde bu giderinizi karşılayacaktır. Gürültü bariyerleri olarak kullanılabilen bir üründür. UV korumalı olarak

Firmamız müşteri talepleri doğrultusunda tüm çatı ve cephe sistemlerine çözümler sunmaktadır.

Polikarbon aydınlatma sistemi başlangıcından teslimata kadar her aşamada kaliteyi kontrol etme değerlerini Polikarbonat sistemlerinde de aynı titizlikle sürdürmektedir. Bu anlayışla, sektöre yön veren öncü kuruluşlardan biri olmuştur.

Polikarbon malzemeden üretilen çatılar sizlere en iyi sonuçları elde etmektedir. Kalın polikarbon malzemeler kullanılacak olan uygulamalar hakkında bilgi alabilmek adına bizi arayabilirsiniz. Albayrak Yapı olarak sizlere bu alanda en iyi fiyatları vereceğimizden emin olabilirsiniz. Şeffaf, opal, beyaz, füme, yeşil, mavi renklerde polikarbon ürünler kullanabilmekteyiz. Polikarbon malzeme camdan 200 kaz daha sağlamdır.

Polikarbon aydınlatma sistemleri için en uygun fiyatları bizden alın.

 
Bizim İşimiz
Uzman Kadro ve Ücretsiz Keşif