Polikarbon Bahçe Kapatma

Kış bahçelerinizde en kaliteli sistemleri kullanıyor  ve ısı yalıtımlı, kaliteli polikarbon sistemleri sizlere sunuyoruz. Özellikle İstanbul ili sınırları içinde ve çevre şehirlerde kış bahçesi uygulamalarında ustalarımız ile kısa süre içerisinde hizmet vermeye başlıyoruz. Uygulamalarımızda genellikle uzun ömürlü olması ve kaliteli olması nedeniyle POLİKARBON SİSTEM ürünlerini tercih etmekteyiz. İstenilen ölçülerde üretilebilen kış bahçesi uygulamaları adına hemen bizden bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

Polikarbon malzeme ürününün bir çok terimi bulunur. İnsanlar polikarbon ya da polikarbonat olarak arama yapabiliyor. İkiside aslında aynı malzemelerdir. Uluslararası sektörlerde bu malzeme PC olarak geçer ve bu malzemenin en önemli özelliği ve bizimde kış bahçelerinde, çatı kapatmalarında tercih etmemizin en önemli nedeni "zararlı güneş ışınlarından arınarak ışığın kesilmesi ve normal gün ışığının yansıtılması" özelliğidir. Bu özellik sayesinde cama yakın ancak daha dayanıklı ve daha efektif olması sebebiyle projelerimizde POLİKARBON malzemeyi daha sık kullanırız.

BAHÇE KAPATMA HİZMETLERİ

Polikarbon Bahçe Kapatmada en uygun, pratik, sağlıklı ve şık çözümleri sizlere sunmaktayız. Rengarenk polikarbon levhaları alüminyumla birleştirdiğimizde mükemmel sonuçlar elde etmekteyiz. Polikarbon kapatma sistemlerinde uzman kadrolarımız ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Ücretsiz ölçü ve projelendirme hizmetizden yararlanabilirsiniz.

Her ölçüde polikarbon kapatma işlemleri için bizi arayınız.

Polikarbon Bahçe Kapatma ve Diğer Kullanım Alanları:

- Kış bahçeleri
- Veranda ve teras çatıları
- Çatı ışıklıkları
- Otoparklar
- Giriş saçakları
- Fabrika pencereleri ve ışıklıkları
- Cephe uygulamaları
- Sabit veya açılır havuz örtü sistemleri
- Binalar arası geçitler, üst geçitler
- Yürüyüş yolları
- Spor salonları
- Seralar
- Otobüs durakları

Ayrıca polikarbon levhaların mükemmel ısı izolasyonu özelliğide mevcuttur. Sıcak ve soğuk bükme gibi kolay şekil verebilme özelliği vardır. Polikarbon levhalar, kırılmaya karşı dirençlidir. Esnek yapısından faydanılarak tonoz çatı sistemleri oluşturulmaktadır. Polikarbon kapatma sistemlerinin tercih edilmesini sağlayan bir diğer sebep ise UV dayanımlı olmasıdır.

Polikarbon Bahçe Kapatma
ile ilgili tüm soru ve sorunlarınız için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz..

POLİKARBONAT SİSTEM UYGULAMA FİYATLARI

Polikarbonat sistemlerde kullanılan malzeme ve yapılacak olan işlemlere göre proje fiyatlandırması yapılmaktadır.  Albayrak Yapı´nın uygulamalarında sık olarak kullanılan polikarbon malzemeler ile yapılan çatılar ve kapatmalar darbelere cam a nazaran çok daha fazla dayanıklıdır. Bu ürünlerde farklı modeller ve çeşitler olmasının yanı sıra bazı renk farklılıkları ve çeşitleride sizlere sunulabilir. Özellikle kış bahçeleri ve garaj kapatmaları için en fazla tercih edilen ürünlerir. Isıya karşı dayanıklılığı da oldukça yüksek olan polikarbon levhalar ile yapılan alanlar için bizi arayabilirsiniz. Farklı kalınlık ve ebatlarda ürün bulunan sitemlerimizi incelemek ve en uygun fiyatlardan yararlanmak sizin elinizde.

Albayrak Yapı firmasından polikarbon malzeme kullanılarak kış bahçeleri, otopark sistemleri, verandalar, teras kapamalar, havuz kapama hizmetleri ve bir çok proje bazlı hizmet alabilirsiniz. Sitemizde bulunan polikarbon sistemler ile alakalı yapılan projeleri hemen inceleyebilir  ve aklınıza takılan sorular için bize ulaşabilirsiniz.

 
Bizim İşimiz
Uzman Kadro ve Ücretsiz Keşif