Polikarbon Çatı Kaplama Fiyatı

İstanbul ilinin önde gelen ustaları ile Polikarbon Çatı Kaplama Fiyatı taleplerinize dönüş sağlamaktayız. İşimiz Polikarbon levhalar ile modern alanlar yaratmak. Polikarbon hem uzun ömürlü hem de çok dayanıklı bir malzemedir. Hayatımızda bir çok alanda polikarbonat malzemeler kullanılmakta ve bir çok önemli faydayı bize sunmaktadır. Geri dönüştürülebilir bir malzeme olan polikarbon sistemleri uzun yıllar boyunca size hizmet edebilecek ürünleri meydana getirebilmektedir. Polikarbon çatılarda bunlardan sadece birisidir.

Polikarbon malzeme çatının dışında inşaat sektöründe, kış bahçelerinde, havuz kapatma sistemlerinde de yaygın olarak kullanılmaktadır. Otobüs duraklarında gördüğünüz cama benzeyen bir çok alan aslında polikarbondur. Çatılarda, fabrikalarda kullanılan ışıklık sistemleri ile elektrik giderlerinin azaltılması sağlanılmaktadır, bu alanlardaki ürünlerde polikarbon malzemelerdir. Cephe sistemlerinde de polikarbon malzeme kullanılıyor. Teknik anlamda önemli detayları barındıran polikarbon sistemler eşsiz görünümleriyle ve eşsiz faydaları ile ülkemizde yaygın şekilde kullanılmaktadır.

POLİKARBON KAPATMALAR

Cam malzemesinden tam 13 kat daha hafif olan bu ürün ayrıca Cam malzemesine nazaran tam 201 kat daha darbe dayanıklılığı içermektedir. Ekonomik olması da ayrıca önemli bir huısustur. Güneş ışınlarından yayılan zararlı UV ışınlarının süzülmesini sağlayan bu ürünler birç ok işletmede ilk tercih olur. Özellikle alışveriş merkezlerinin çatı aksanlarında kullanılan ışıklık sistemlerinin neredeyse tamamına yakını polikarbonat malzemeden oluşmaktadır. Hem ışığı yansıtır hemde bu ürünün alt aksanında kullanılacak olan çelik konstrüksiyondaki yükü azaltması nedeniyle de maliyetleri en aza indirir. Polikarbon sistemlerde kullanılan ürünler bir çok renkte üretilebilmektedir.

Işık geçirgenliği konusunda cama en yakın olan sistemlerdir. Polikarbon çatılarda en çok gün ışığından sizleri ve oturma alanlarınızı yararlandırabilecek olan bu sistemler ideal fiyatlar ile firmamız tarafından sizlere sunulmaktadır. Çatılarda doğal ışıkları yakalamak ve aydınlık alanlar yaratabilmek için web sitemizde yer alan numaralarımızı arayabilirsiniz.

Polikarbon Şeffaf Çatı Özelliklerine baktığımızda farklı iklim koşullarında -40 derecede ve +120 derecelere kadar dayanıklılık sunduklarını görmekteyiz. Farklı plaka ölçüleri yer alan bu ürünler alanlarınıza has üretilebilmekte ve uygulaması yapılabilmektedir. Malzemesindeki yapı sebebiyle bir çok yüksek darbeye karşı dayanıklıdır. Farklı kalınlıklar için yüksek ısı yalıtımı sunmaktadırlar.

Daha fazla bilgi ve detay için bizi arayabilirsiniz.

 
Bizim İşimiz
Uzman Kadro ve Ücretsiz Keşif