Polikarbon Çatı Kaplama Malzemeleri

Polikarbon levhalar çatı kaplamaları için çok uygun bir malzemedir. Hafif ve uygun maliyeti bunda en büyük sebep olarak gösterilebilir. 210 x 600 cm ebatlarında olan bu levhaların ham maddesi plastiktir. Mukavemeti yüksek safhada olan bu malzemeler çatı sistemleri için ideal bir üründür. Polikarbon levhalar ayrıca projenizde çok estetik bir yapı bırakır. Şık bir çatı kaplama malzemesi olan bu levhaların renk çeşitliliği de oldukça fazladır.

Sağlamlık ,hafiflik ve dayanıklılık açısından rakipsiz bir üründür. Reklam sektöründe , inşaat sektöründe , tarım sektöründe(seralarda polikarbonat)  ve kırtasiye sektöründe özellikle tercih edilmektedir.  Son dönemde ülkemizde seracılığın yaygınlaşmasıyla birlikte özellikle ışık geçirgenliği ve iklim şartlarına (dolu,kar yükü) karşı dayanıklılık açısından tercih edilmesi gün geçtikçe artmaktadır.

Polikarbonat levhalarının etki direnci çok yüksektir ve diğer şeffaf aydınlatma materyalleriyle (cam, akrilik, vb.) kıyaslandığında artı yanlarıyla öne çıkar. Bu gücünü, -40o C ila +120o C arasındaki sıcaklıklarda değişime uğramadan muhafaza eder.,

Polikarbonat, çok yumuşak ve sağlam, aynı zamanda cam gibi tuzla buz kırılmayan bir materyaldir. Yapılan testler, polikarbonatın çok yavaş deforme olduğunu ve bundan dolayı da mükemmel bir etki enerji emicisi olduğunu göstermektedir. Etki direnci karşılaştırma ve delme direnci tablosu;

Sizlere alanında uzman bir kadro ile sektörde uzun yıllardır faaliyet sürdürmekte olan AlbayrakYapı polikarbon çatı malzemelerin ve uygulamalar için muhteşem fiyatlar da sunmaktadır. Vakit kaybetmeden irtibat bilgilerimiz ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 
Bizim İşimiz
Uzman Kadro ve Ücretsiz Keşif