Polikarbon Garaj Kapama - Kapatma

Güneş ışınlarının etkisinden araçlarınızın korunması için garajlarınızın çatıya sahip olması oldukça önemlidir. Araçlarınıza karşı kalkan görevi üstlenen bu çatıların en kaliteli ve uzun ömürlüleri Albayrak Yapı ile projelendirilmekte ve üretilmektedir. Ürettiğimiz kaliteli garaj atıları güneş ışınlarını ve diğer doğa olaylarını asla araçlarınıza yansıtmazlar. Dolu, yağmur, kar tanelerinin araçlarınızın kaporta aksanına değmesini engellerler. Uyguladığımız çatı sistemlerinde yağmur olukları bulunur ve yağan yağmuru hemen dışarı ilerler.

GARAJ ÇATISI MODELLERİ ( POLİKARBON SİSTEMLER )

Polikarbon sistemler kullanılarak yapılan garaj çatıları en hızlı şekilde özellikle Marmara Bölgesi ve İstanbul çevresinde sizlere sunulabilmektedir.

Polikarbon Garaj Kapama; Garaj çatısı, şeffaflığın yanı sıra %50 ısıyı da geçirmez.İster mevcut kullanılan açık otoparkınıza, ister proje aşamasındaki açık otoparkınıza çözüm üreten portatif ; normal cama göre 20 kat daha dayanıklı, 6 kat daha hafif, Özel Polikarbonat çatısı ile tüm Ultra Viole güneş ışınlarına karşı kalkan görevi görür, 80-120 km. rüzgar hızına mukavim, yer kaplamaz iki ayak sayesinde araç manevrasına olanak sağlar, yağmur olukları sayesinde otoparkınızın temiz kalmasını sağlar.

Polikarbon Otopark çatı hizmetini sorunsuz sunan firmamız yapılacak otopark çatısı hakkında büyük bir tecrübe ve araştırma geçmişine sahiptir. Gerçekleştirdiği referans hizmetlerine bakarakta otopark çatı sektöründeki aktif faaliyetlerini görebilirsiniz. Otopark çatı yapının varolan ağırlığına ek yük oluşturup deprem gibi önüne geçilemez, can ve mal kaybına sebep olacak afetlerde en yüksek dayanıklılığı sağlayan, estetik, kaplama ve çatı görünüm tipine göre daha teknolojik bir şekilde kaliteyi sembolize eden bir çatı çeşitidir. Diğer yapılarda olduğu gibi otopark çatı çevresinin üzerine yine çatı görünüm projesinin müşterinin onayladığı biçimde yapılmasıyla elde edilen konstrüksiyon çatı biçimidir.

Kapalı garajlara sahip olmak için bina altlarında yer gerekmez. Binanızın dışındaki alanları üstü kapalı garaj sistemleri kullanarak daha etkili bir şekilde kullanabilirsiniz. Firmamızın projelendirdiği özel tasarımlı garajlarda bakım istememekteyiz. Yapılan garajlar uzun seneler boyunca uygulandığı alanda size ve araçlarınıza sadık olacaklardır. Yıllar geçse dahi kalite kaybı olmayacak özel çelik direkler ve özel çatı sistemleri Albayrak Yapı ile sunulmaktadır. Dayanıklı ve bakım istemeyen garajlara sahip olmak için yapmanız gereken Albayrak Yapı firmasının şuanda incelemekte olduğunuz web sitesini aramak olmalıdır.

Şeffaf bir plastik olan polikarbon levhalar işlemeli olan ebatları göz doldurucudur. Birbirine geçebilme özelliği ile ek yapılabilir. Çeşitli kalınlıkta ve ebatlarda polikarbon levhalar mevcuttur. Polikarbon kapatmanın en çok uygulandığı yerler; veranda, teras çatı, kış bahçesi, çatı ışık sistemi, otopark, cephe uygulaması, yürüyüş yolu, spor salonu, sera, otobüs durağı, fabrika penceresi, havuz örtü sistemi ve geçit gibi alanlardır.

TÜM POLİKARBON TALEPLERİNİZ İÇİN ÇEKİNMEDEN BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ..

ALBAYRAK YAPI GARAJ ÇATISI YAPIMI

Çok uzun ömürlü, çok ekonomik ve güvenli garajlara sahip olmak için bize ulaşın. Garaj kapatma sistemlerinde tek bir araç için veya daha geniş alanlarda fazla aracın girebileceği garajların yapımı için bizden bilgi alabilirsiniz. Araçlarınızı korunaklı ve güvenli bir şekilde muhafaza etmek için iletişim numaralarımızı aramaktan çekinmeyin.

Koruma ve kapatma sistemleri kapsamında en iyi modelleri sizlere sunuyoruz. Garaj kapatması denilince akla ilk gelen firmamız araçlarınız için en güvenilir alanları, en modern yapılar ile yaratıyoruz. Araçlarınızın dış aksanlarının zarar görmemesi için bizden garaj kapatma sistemi hizmeti alabilirsiniz.

 
Bizim İşimiz
Uzman Kadro ve Ücretsiz Keşif