Polikarbon Havalandırma Kapağı

Farklı konsept ve tasarımlarda polikarbon ile üretilen havalandırma kapakları firmamızda bulunmaktadır. Kubbe formlu olan havalandırma kapaklarında uygulanan modeller ve sistemler sayesinde eşsiz bir mukavemet gücü bulunur. Kar yüküne karşı yüksek dayanıklı olan bu rünler hem havalandırma işlevini görmekte hemde çatılarınızda ışıklık işlevlerine yanıt vermektedir. Isı yalıtımı alanında da rakiplerinden oldukça üstün olan bu ürünler hakkında detaylı bilgi ve fiyatlandırma için bizi arayabilirsiniz.

POLİKARBON HAVALANDIRMA KAPAKLARI


Polikarbon Havalandırma Kapağı Sistem opsiyonel olarak bina içerisindeki ışık, duman tahliye veya havalandırma gereksinimlerini karşılayabilmektedir. Şirketimiz duman tahliye, havalandırma ve çatı çıkış kapakları imalatçısıdır. Kısa temrin süresi içersinde istenilen ebat ve renklerde imalat yapabilmektedir.

Polikarbon Havalandırma Kapağı Kendinden Işık Sistemli Havalandırma Kapağı

Işık geçirme özelliğine sahip polikarbonat levha veya akrilik kubbe sayesinde havalandırma kapağı yapı içerisinde doğal aydınlatma sağlanır.

Polikarbon Havalandırma Kapağı Duman Tahliye Sistemi

Yangın anında binadaki mevcut yaygın algılama sisteminden sinyal alarak veya bina içerisine yerleştirilmiş olan yaygın dedektörlerinden sinyal alarak kapaklar otomatik olarak açılabilirler. İstenilen yangın senaryosuna uyulabilecek şekilde otomasyon yapılarak sistemler çok farklı şekilde çalıştırılabilirler. Elektrikli sistemlerde kapaklar motorun piston boyu kadar açılabilir(30-50cm). 24V veya 220V motorlar isteğe bağlı olarak kullanılabilir.

Polikarbon Havalandırma Kapağı

Havalandırma amaçlı olarak yine 24V veya 220V motorlar kullanılır ve kapaklar motorun piston boyu kadar açılabilir(30-50cm). Panolu ve panosuz sistemler olarak genel olarak ikiye ayrılabilirler. Panosuz siztemlerde bir veya birden fazla butona bir veya birden fazla kapak bağlanarak buton yardımıyla sistemlerin manuel olarak açılıp kapanmaları sağlanır. Panolu sistemlerde ise uygun şekilde kapaklar gruplandırılarak pano üzerinden istenilen gruba veya gruplara ait kapakların manuel olarak açılıp kapanmaları sağlanır. Ayrıca rüzgar, yağmur ve sıcaklık sensörleri sayesinde sistem otomatik açılır kapanır hale dönüştürülebilir. Dış ortama yerleştirilen sensörler ile, havalandırma için manuel olarak açılan bir kapak aşırı rüzgar veya yağmur anında otomatik olarak kapanır böylece iç ortamın yağmurdan etkilenmesini ve kapağında rüzgardan korunmasını sağlar.

Ayrıca havalandırma amaçlı olarak kapaklar vidalı ve itmeli şekilde manuel olarakta açılabilir.

TÜM HAVALANDIRMA KAPAĞI İHTİYAÇLARINIZ İÇİN HEMEN BİZİ ARAYIN..

Kapak Ölçüleri:(mm)
700x700 800x800 900x900 1000x1000 1100x1100 1200x1200
1300x1300 1400x1400 1500x1500 1600x1600 1700x1700 1800x1800
1000x1500 1000x2000 1000x2500 1500x2000 1500x2500

Solid Polikarbonat Çatı Havalandırma Kapakları


Solid levhalardan imal ettiğimiz ve tamamen yerli olan solid polikarbon kubbe formlu kapaklar için doğru adrestesiniz. Farklı kalınlıklarda polikarbon üretimleri yapabilmekteyiz.

Albayrak Yapı olarak toplu taleplerinizde veya adetli taleplerinizde en uygun fiyatları sizlere sunma gayretindeyiz. Polikarbon ile ürettiğimiz havalandırma kapakları genellikle opak renklerde şeffaf olarak üretilmektedir ki gündüz vakitlerinde gün ışığından yararlanılabilsin ve ısı yalıtımı bulunsun. Farklı renklerde de üretimlerini yapabildiğimiz bu kapaklar hakkında daha fazla bilgi almak ve uzmanlarımızdan bu hizmet hakkında teklif edinmek için yapmanız gereken incelediğiniz Albayrak Yapı web sitesinde yer alan telefon numaralarını aramak olmalıdır.

Çatıya dair her türlü ekipmanı polikarbon malzemeden üretebiliyoruz. Her türlü soru ve sorun için hemen bizi arayın.

 
Bizim İşimiz
Uzman Kadro ve Ücretsiz Keşif