Polikarbon Havuz Çatı Kapatma

Havuz Kapatma Sistemleri denilince akla kim gelir? Tabiki de Albayrak Yapı gelir.. Türkiye´nin hemen her ilinde ihtiyacınız olan kapatma sistemleri ve kış bahçeleri için uzmanlarımız ile hizmetlerimizi vermekteyiz. Dört mevsim kullanılabilir havuz alanları için aradığınız firmayı ayağınıza getirdik.

Polikarbon Havuz Kapatma sistemlerinde en kapsamlı hizmetler ve en kaliteli ürünler ile hizmet veriyoruz. Havuzlarınızın üzerlerini kapattırarak kimyasal madde kullanımını azaltabilir ve havuz suyunuzun ısısını daha kolay bir şekilde sıcak tutabilirsiniz. Havuz üzerindeki kapatma sistemlerinin en kaliteli olanlarını bir çok şehirde yaptık. Sizlerde Albayrak Yapı´nın bu eşsiz hizmetinden yararlanmak ve havuz kapatması için teklif almak istediğinizde incelediğiniz sitede yer alan telefon numaralarını arayabilirsiniz.

HAVUZ ÜZERİ POLİKARBON MALZEME İLE KAPATMAHavuz alanlarının üzerini cam değil de, polikarbon malzemeler ile kapatarak bir çok yarardan faydalanmanız mümkün olacaktır. Çok daha dayanıklı olarak karşımıza çıkan polikarbon malzemeler hakkında bilgi edinmek ve havuz kapatmasında sağladığı yararları öğrenebilmek için incelediğiniz sitede bulunan müşteri temsilcilerimize bağladığımız whatsapp hattımızı tıklayabilirsiniz.

AÇILIR KAPANIR KONSTRÜKSİYON İŞLERİ Denilince akla ilk biz geliriz. Teknik şartnamesini incelemek istediğiniz uygulamalarımız için bize ulaşabilirsiniz. Tüm mekanlar için kış bahçesi uygulaması yapabilmekteyiz. Ayrıca havuz alanlarında 4 mevsim kapalı kalmasını istemeyeceğinizi biliyoruz. Özellikle yaz aylarında üstünün açık olması, etrafının açık olabilmesi için acılabilir havuz üzeri sistemleri, açılıp kapanabilir yan camları ve üst camları üretebiliyoruz. Albauyrak Yapı olarak hem işçilik hemde uygulama alanında uzun senelerdir aynı ekip ile en iyi hizmetleri verme gayretindeyiz.

Açılabilen ve kapanabilen bir havuz çatısı, havuz kenarı hayal ediyorsanız, bizi arayabilirsiniz.
 

 
Bizim İşimiz
Uzman Kadro ve Ücretsiz Keşif