Polikarbon Kapı Önü Sundurma

Adından da belli olduğu üzere kapıların ön kısımlarında üst bölümlerde kullanılan saçak, sundurma alanlarıdır. Dış kapılardaki bu alanlarda hem görüntünün şık olması hemde olumsuz olan hava durumlarında korunabilmek için meydana getirilen bir alandır. Dükkanlarda, işyerlerinde, sitelerde, iş hanlarında vb.. tüm kapı kullanılan bölümlerde tercih edilebilen bu sundurma modellerinin en kalitelileri ve uzun ömürlüleri Albayrak Yapı ile sizlere kurumsal sitemizde sunulmuştur.

Kapı Üstü Pratik Polikarbon Sundurma: Pratik Sundurma güneye bakan pencere ve kapıların üzerinde konumlandırılmasıyla, ısıyı %65e kadar süzer, bu oran batı ve doğu pencerelerinde %77ye kadar çıkar. Güneş ışınlarında bulunan mor ötesi (UV) ışınlarını 100% filtre ederek, doğramalarınızı ve ev eşyalarınızı korur, renk solmasını önler.

Kapıların üst bölümlerinde yer alan bu sundurmaların işlevleri çok fazladır. Kapı önlerinde sundurma çeşitlerinin 100´e yakın farklı çeşidi vardır. Bu çeşitler arasında en çok talep gören ve kısa süre içerisinde uygulanabilen modelleri siteden veya sitede bulunan Whatsapp hattımız üzerinden talep edebilirsiniz. Kapı alanlarının üst kısımlarına sundurma yaptırmak isteyenlerin merak ettiği her türlü soruyu yanıtlamaya hazırız.

Giriş Üstü Sundurma

Giriş üstü sundurma sistemlerimiz; Hazır Polikarbon Sundurma, Hazır Cam Sundurma, Hazır Solid Sundurma ve Hazır Ferforje Sundurma sistemlerinin haricinde halihazırda olmayan, istek dahilinde uygulanacak olan mekana özel tasarım ve ölçülerde ürettiğimiz sundurma sistemleridir. Taşıyıcı malzeme olarak ister statik boyalı cnc kesim metal, isterseniz de paslanmaz malzeme kullanmaktayız.

KAPI ÖNÜ SUNDURMANIN BAZI YARARLARI

Sundurmalar hayatımıza çok eski dönemlerde girmiştir. Geçmiş dönemlerdeki evlere baktığımızda genelde tek katlı olan evlerin kapısının önündeki alanda hava koşullarından korunabilmek için kullanımı yaygın olanlardır. Güneşten korunmak için, yağmurdan korunmak için, kar ve doludan korunmak için sundurma ürünleri kullanılır. Genellikle kapı önünde kullanılmalarından dolayı estetik görünümüne de önem verilmektedir.

Aynı zamanda pencerelerde de kullanımı yaygın olan bu ürünler güneş ışınlarının dış cepheye veya evin içerisine zarar vermemesi için tercihi çok yaygındır. Sizlerde kapı önü sundurmalarını ve pencere önü sundurmalarını tercih ederek güneş ışınlarının kırılmasını ve eşyalarınızın solmamasını isteyebilirsiniz. Buna engel olmanın tek yolu Albayrak Yapı´dan geçer.

Hazır Ferforje Sundurma

Hazır ferforje sundurma sistemleri, kapı ya da pencerenin dış kısmına gelecek şekilde, uygulandığı alanı kar, yağmur gibi olumsuz hava şartlarına karşı korumak için uygulanan ufak bir çatı sistemidir. Uygulamanın adında ferforje geçmesinin sebebi; kapı üzer hazır sundurma olarak kullanılan bu modellerde taşıyıcı ayaklar ferforje şeklinde değişik motiflerle renklendirilmiştir.

Hazır Solid Sundurma

Hazır solid sundurma sistemlerinde, sitem taşıyıcı ayaklardan oluşmaktadır. Taşıyıcı ayak sistemleri düz ve destekli arka zemine montaj edilerek sabitlenir. Sistem rüzgar, kar vb gibi doğal afetlere oldukça mukavimdir. Hazır solid sundurma sistemlerinin en önemli özelliklerinden birisi de, sistemin montajının oldukça pratik olması. Sadece her ayak için iki adet delik açmanız gerekmektedir.

KAPI ÜSTÜ SUNDURMA FİYATLARI

Albayrak Yapı bu alanda sizlere en uygun fiyatları sunacaktır. Kapı üst kısımlarına yaptırmak istediğiniz sundurma çeşidini ve ölçülerini bize bildirdiğinizde vereceğimiz fiyatlara şaşıracaksınız.

Üretilecek olan ürünün modeline, boyutuna göre fiyatlar değişebileceği için site üzerinde fiyat yazmamız sizde takdir edersinizki çok mümkün olmuyor. Uygun fiyat vereceğimizden emin olabilirsiniz. Sundurma yaptırmayı düşündüğünüz anda rastladığınız firmamız bu alanda sizlere en iyi hizmeti sunmak zorunda olduğunu biliyor. Bu nedenle model ve boyut bilgisini bize aktarmanızın ardından hemen aynı dakika içerisinde teklifimizi öğrenebilirsiniz.

 
Bizim İşimiz
Uzman Kadro ve Ücretsiz Keşif