Polikarbon Otopark

Polikarbon Çatılı Otopark Sistemleri için aradığınız tüm özellikleri ve en uygun fiyatlı projeleri Albayrak Yapı´dan temin edebilirsiniz. Son senelerde ülkemizde görülen doğal afetler ve şiddetli rüzgarlar, dolu yağışları nedeniyle bölgedeki açık garaj alanlarının ihtiyacı olan garaj üstü kapatma hizmetlerinde, sundurma ve gölgelendirme taleplerinde bizler sizin hizmetinizdeyiz. Profesyonel kadromuz ile geliştirmiş olduğumuz birçok polikarbon otopark çatısı sistemi çözümünü sizlere sunuyoruz. Tecrübemiz ve bu hususlardaki alt yapı bilgimiz ile çalışmalarımızı en hızlı ve rahat şekilde sunabilmekteyiz.

İSTANBUL OTOPARK ÇATISI

Özellikle firma merkezimizin bulunduğu İSTANBUL şehri ve çevresindeki birçok projede Albayrak Yapı imzası yer almaktadır. Bölgede bulunan özel araç otoparkları, otellerin otopark alanları, alışveriş merkezlerinin otoparkları, stadyum otoparkları, toplu kamu alanlarının otoparkları, özel otoparkların projelendirmesini en iyi şekilde yapıyoruz. Tüm otopark sistemlerinin imalat ve montajlarını başarılı bir şekilde yapmakta ve sizlere bu alandaki en iyi garajları sağlamaktayız. Araç kullanımın her geçen gün yaygın hale geldiği günümüzde, araçların otopark kullanım alanları da bir o kadar artış göstermektedir.

Açık otoparklarda araçların hava şartlarından olumsuz etkilenmesini minimum düzeye düşürmek amaçlı çoklu açık otopark kurulumları yapılmaktadır.

Tonoz yapılmış çelik konstrüksiyon üzerine oluklu polikarbon uygulamalarıyla kullanım şartları en uygun hale getirilmiştir.

AÇIK OTOPARK ÇATISI

Otogar alanları da dahil olmak üzere bir çok açık otopark alanında bu uygulamalar yaygın olarak kullanılmaya devam etmektedir. Otopark kurulumları sadece araç park yerlerinde değil tatil yörelerinde sıkça rastladığımız bisiklet parkurlarında da boy göstermektedir.

Belediyelerin araç trafiğini aza indirgemek için başvurmuş olduğu bir yöntem olan bisiklet kullanımı bu amaçla da oldukça yaygınlaşmıştır.

Polikarbonun kullanıldığı bir başka alan ise kulübe yapımlarıdır. Yay şeklinde kurulumu yapılan otobüs duraklarında oluklu polikarbon hem esnekliği hem de dayanıklılığı sayesinde Mükemmel oranda uyum sağlamaktadır. Özellikle kırsal yörelerde bu kurulumlar daha çok dikkat çekmektedir.

POLİKARBON UYGULAMA SİSTEMİ

Spor sahalarında ise yedek oyuncu kulübelerinde yine oluklu polikarbon Uygulamaları ön plana çıkmaktadır. Son dönemde ülkemizde hazırlığı yer alan başta olimpiyatlar olmak üzere uluslar arası spor organizasyonlarında dolayı spor sahalarında yenileme ve temelden inşa çalışmaları devam etmektedir. Birçok spor malzemecilerinde iş alanları bu neden ile genişlemeye başlamıştır.

SİZDE POLİKARBON OTOPARK İHTİYAÇLARINIZ İÇİN İLETİŞİM SAYFAMIZDAN BİZİ ARAYINIZ.

ÜCRETİS KEŞİF HİZMETİMİZ VARDIR..


Albayrak Yapı olarak özel sektörlere ve kamu kurumlarına kurulduğumuz günden bu güne dek hizmet vermekteyiz. Araçlarınızın alanlarda tozdan, kirden, yağmurdan ve güneşin yakıcı sıcaklarından etkilenmemesi için çatısının olması önerilmektedir. Toplu otoparklarda yapılacak olan maksimum verimlilik sunulacak garaj çatıları firmamız ile elde edilmektedir. Polikarbon sistemler kullanılan otoparklar ile araçlar korunabilir ve uygun fiyatlı garaj çatısı kapatmadan faydalanabilirsiniz.

GARAJ KAPAMA

Firmamız ister tek araçlık olsun, ister 100 araçlık olsun her türlü alanda en iyi hizmeti sunabilmektedir. Tüm bütçeye ve her kesime hitap edebilecek olan özel tasarımlı otoparklarımız hizmetinizdedir. Proje talebi ve ücret teklifleri için Albayrak Yapı firmasına iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.

 
Bizim İşimiz
Uzman Kadro ve Ücretsiz Keşif