Polikarbon Sera Çatı Kapatma

Polikarbon sera kapatma - Polikarbonat Sera Yapımı  Oluklu Polikarbon Nedir ?

Polikarbon sistemlerinde firmamıza gelen taleplere baktığımızda son dönemlerde sera işlemleri için tercihin arttığını görmekteyiz. Sera kapama sistemlerinde genellikle oluklu polikarbon ürünler kullanılır. Bu ürünlerin özellikleri  ise hücrelerin petek sayılarına göre farklı kalınlıklarda üretilebiliyor olmasından dolayı ısı yalıtımını daha iyi yapıyor olmalıdır. Polikarbon malzemeden yapılan seralarda ışığın sera içerisine homojen olarak dağıtılması sağlanmaktadır. Cam malzemesine göre polikarbon malzemesi çok daha dayanıklıdır. Hem dayanıklı hemde hafiftir. Polikarbon malzemelerle yapılan alanlarda bu ürünlerin -40 derece ile +120 derece aralıgındaki sıcaklıklara veya sogukluklara dayandıgını bılıyor muydunuz?

Firmamızın edindiği tecrübe ve seralarda alınan etkilere göre ortalama 6 santimetre kalınlıklarında olan polikarbon malzemeler sera kapatmaları için idealdir.

ALBAYRAK SERA KAPATMA HİZMETLERİ

Polikarbon Sera Kapatmalarda
günışığından en iyi şekilde yararlanmayı gerektiren mekanlarda en ideal çözümü sağladığı gibi reçinesinin özelliğinden ötürü darbelere karşı son derece dayanıklıdır.

Cam ve akrilik gibi kaplama malzemelerine göre çok hafiftir. Soğuk bükülebilme özelliğinden ötürü mimaride dizayn kolaylığı sağlar. Ultraviyole filtrasyonu ve yüzeyde su tutma gibi koruma sistemleri sayesinde uzun ömürlü olup, mükemmel ışık geçirme özelliğine sahiptir.

Albayrak Yapı firmasından sera kapatma hizmeti hakkında teklif almanız için yapmanız gerekenler ise oldukça basittir. Hemen incelediğiniz web sitesinde yer alan canlı olarak konuşma imkanı özelliği bulunan WHATSAPP hattımıza tıklayın ve Albayrak Yapı firması yetkilileri ile görüşün. En uygun fiyatları alabileceğiniz bir hizmet olan sera kapatma hizmetinde iddaalıyız.

Özellikle dolu riski olan yerlerde ve ısı yalıtımı sayesinde seralarda alternatifsiz bir üründür.

Polikarbon Sera Kapatma Özellikleri:
- Mükemmel Isı İzolasyonu
- Sıcak ve soğuk bükme gibi kolay şekil verebilme
- Kırılmaya karşı yüksek direnç
- Tabiat şartlarına karşı mukavemet
- -40,+115°C sıcaklıkları arasında çalışabilme imkanı
- İşlenebilme, depolama, kullanım ve montaj kolaylığı
- Ses izolasyonu
- Yüzeyde su tutma özelliği
- Işık geçirgenliği % 80 -85
- Cama göre 250 kat daha dayanıklı, hafif ve sağlamdır.

POLİKARBON MALZEME İLE SERA KAPATMA FİYATLARI

Polikarbon malzemeler kullanılarak sera dış kapama hizmetini Albayrak Yapı sizlere nerede olursanız olun sunabiliyor. Bulunduğunuz şehirde bu hizmeti alabilmek için bize ulaşmanız yeterli olacak ve sunulan teklif onaylandığında kısa süre içerisinde adresinizde hizmetimizi verebileceğiz.

Sera kurulumu ve yapımında polikarbon malzeme tercih ederseniz daha verimli ürünler elde edersiniz. Oluklu olan polikarbon malzemeler ile camdan çok daha uygun fiyatlarla sera sahibi olabilirsinzi. Hem ışığın geçişi hemde kaliteli malzemeler olması nedeniyle dayanıklılığı sizleri bekleyen sera kapama hizmetinde her koşulda ve her ortamda hizmetlerimizi sunabiliyoruz. Polikarbon malzemeler ile yapılan seralarda başarılı sonuçlar almaktayız.

Oluklu polikarbon malzeme ile üretilen seralarda darbe emişi ve soguk havanın yalıtımı daha iyi olur. Bu sistemlerde yer alan bu özellikler sayesinde bitkilerinizin gelişimine katkısı olan ve ışık geçirgenliği yüksek olan seralara sahip olabilirsiniz.

Daha fazla bilgi ve en uygun fiyatlardan yararlanabilmek için incelediğiniz web sitemizdeki telefon numaralarından Albayrak Yapı firması yetkilisi Selahattin Albayrak ile irtibata geçebilirsiniz.

 
Bizim İşimiz
Uzman Kadro ve Ücretsiz Keşif