Polikarbon Ses Bariyer Sistemler

Polikarbonat ve Akrilik Ses Bariyerleri aramalarınızda rastladığınız Albayrak Yapı firması ülke genelinde bir çok alanda uygulamasını yaptığı bu sistemleri kendi imalathanelerinde üretmektedir. Bu sebeple istediğiniz ebatlardaki ses levhalarını en uygun fiyatlardan firmamızdan tercih etmeniz mümkündür. Albayrak Yapı olarak ürettiğimiz bu levha ürünleri eşsiz özelliklere sahiptir.

Levhalarımızın tamamı mükemmel derecede ısıl şekillendirme kapasitesine sahiptir. Yangın alanında bir çok önemli belgeyi edinen polikarbon sistemler ile gün ışığından yararlanılır ve ses engelleme ortamı en iyi şekilde yaratılır. Polikarbon ürünlerimizde en az %90 ışık geçişi mümkün olmaktadır. Tamamen dış ortamlara göre tasarlanan bu sistemlerin her biri her türlü iklim koşuluna göre uygundur. Yüksek derecede yaşam şartında yüksek mukavemeti bulunan bu ürünlerde darbe konusunda da yüksek güç vardır.

İhtiyacınız olan ebatlarda polikarbon sistemler ve ses bariyerleri yaratmak için bizi arayabilirsiniz. Yüksek fiyatlı teklifler aldığınızı biliyoruz, bu alanda Albayrak Yapı´dan ses bariyeri teklifi almadan karar vermemenizi isteriz.

SES BARİYERİ YAPAN FİRMALAR

Polikarbon Ses Bariyer Sistemleri Aşırı gürültü ve sürekli rahatsız edici gürültü zararlıdır. Bu nedenle gürültünün etkisini asgaride tutulması gereklidir. Ev olarak kullanıma ayrılmış binalarda ses korunması ve yol gürültüsünün perdelenmesi (ses bariyerleri) gürültü kaynağının türüne, korunacak alan itibarıyla bulunduğu yere ve sesin hangi yol aracılığıyla yayıldığına bağlı olarak, pek çok ses dağılması yolu ile sesin emilmesini hedef alan tedbirler-bunun anlamı akustik enerjinin başka enerji çeşitlerine dönüştürülmesidir.

* "Genellikle ısı" ve ses dalgalarının yansıtılması yoluyla sesin azaltılması için kullanılan tedbirler birbirinden ayrılır.

* Makrolon tek katlı ve çok katlı levhalar ikinci kategoriye aittir.

* Ses basıncı seviyeleri ve ses azaltma endeksleri desibel cinsinden ifade edililir (kısaltması db)

*Sık karşılaşılan gürültü kaynaklarının sübjektif ses yüksekliğine ilişkin ses basınç seviyeleri tablo 1.de verilmiştir.

* İnsan kulağı 10 db (A) büyüklüğündeki bir artışı ses yüksekliğinin iki katına çıkması olarak algılar,yani 70 db büyüklüğündeki bir araç trafiği gürültüsü 60 db büyüklüğündeki bir iş yerinin gürültüsünden iki kat daha yüksektir.

Polikarbonat ve (Akrilik) Ses BariyeriHer türlü alanda kullanılabilen bu ses bariyerleri, fazla araç geçişinin olduğu otoyol kenarlarındaki yaşam alanlarının korunması ve sesden arınması için yeterli olmaktadır. Otoban, tren yolu, köprü gibi alanlardaki ses kirliliğini engellemek için web sitemizde yer alan numaraları arayarak ses bariyerleri adına en uygun teklifleri alabilirsiniz. Bu ses bariyerleri ile ses geri yansıtılmakta ve yapılarınızdan uzak tutulmaktadır.

Daha az ses ve daha kaliteli bir yaşam için ses bariyeri ürünlerini tercih etmelisiniz. Ses yalıtımı sağlamak adına uzman kadromuz ile ülkemizin her ilinde hizmetinizdeyiz. Albayrak yapı olarak yüksek rüzgar yüküne dayanan, ultra dayanıklı ses yalıtım bariyerlerini üretmekte ve kısa süre içerisinde proje alanlarınızda uygulamasını tamamlamaktayız.

Bu hizmet ile alakalı detaylı bilgi edinmek ve en iyi tekllifleri almak için incelediğiniz web sitemizdeki telefon numaralarımızı arayabilir veya WHATSAPP hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

 

 

 
Bizim İşimiz
Uzman Kadro ve Ücretsiz Keşif