Polikarbon Tavan

Polikarbon tavan sistemleri ile açılır kapanır çatılara sahip olabilir ve 4 mevsim kullanabileceğiniz bir mekan yaratabilirsiniz. İsterseniz etrafı açık, isterseniz de etrafı kapalı bir nevi kış bahçesi standartlarında mekanlar elde edebilirsiniz. Gerek bireysel kullanım, gerekse ticari kullanımlar için polikarbon tavan sistemlerini tercih edebilirsiniz.

POLİKARBON TAVANLAR

Polikarbon Tavan
Kaplamaları: Polikarbonat çatı, fiyat uygunluğu ve uygulanması kolay olduğu için en çok çatı kaplama amaçlı kullanılmaktadır. Bunun dışında kullanım alanları ise reklam sektörü, sera ve kış bahçeleri, inşaat sektörü, havuz üstleri, otobüs durakları, yay geçiş alanları, çatı ve fabrika ışıklıkları, cephe uygulamaları, spor salonları gibi.

Teknik özellikleri dışında eşsiz bir görünüme sahip olan polikarbon çatılar günümüzde en çok tercih edilen çatılar arasında yer almaktadır.

Polikarbonat tavan levhalar camdan 12 kat hafif, buna karşılık 200 kat daha darbelere karşı dayanıklıdır. Güneşin zararlı U.V ışınlarını süzer. Kolay uygulanabilir.

Polikarbonat levhaların hafifliği, altta kullanılacak çelik konstrüksiyonun yükünü azaltması sebebiyle maliyetinizi minimuma indirir. İstenilen renkte boyanabilen alüminyum bağlantı profilleri ile çatınızda tam bir sızdırmazlık sağlar.

MODERN POLİKARBON MALZEMEDEN ÜRETİLEN TAVANLARDoğal olan güneş kaynaklarının yansıtılarak gün ışığından yararlanılabilmesi ve enerji kaynaklarından tasarruf edilebilmesi için bu sistemler polikarbon malzemeler ile üretilmektedir. Aydınlık mekanlara sahip olabilmek için çatı & tavan kısımlarını polikarbon malzemeler ile üretmek oldukça faydalıdır. Özellikle doğal olan güneş ışığından yararlanılabilmesi için mekanların son dönemlerde en çok tercih ettiği sistemler arasında yer alırlar. Işığın geçirgenliği sayesinde camlar mekanı ısıtacaktır. Açılır kapanır tavan sistemleri ile kullanılabilen bu sistem sayesinde 4 mevsim kullanım imkanı sizlere Albayrak Yapı tarafından verilmektedir.

Polikarbon tavan yapımı için bir firma arayışındaysanız, bizi aramadan karar vermemenizi öneririzi.

POLİKARBON İLE ÇATI KAPATMAPolikarbon malzemeler tercih ederek çatılarınızı kapatmanız sizlere yaz kış dönemlerinde rahat kullanım imkanı, mekanlardan daha fazla yararlanma ve ısı yalıtımlı sistemlere sahip olarak enerji tasarrufu edinme imkanı sunacaktır. Geliştirmiş olduğumuz özel tasarımlı teras kapatma sistemlerinde kullandığımız polikarbon malzemeler sayesinde zararlı ışınların geçişine izin verilmeyecek ve çok daha dayanıklı camlara sahip olacaksınız. Polikarbon malzeme kullanılarak yapılan teras çatıları sizlere maliyet bakımından daha ekonomik olacak ve yaşantınızı bir adım öteye taşıyarak huzurlu bir alan yaratmanızı sağlayacaktır.

Her zaman kaliteye önem veren firma Albayrak Yapı´dan polikarbon tavan yapımı ile alakalı teklif alabilir ve en uygun fiyatlarla polikarbon tavan sistemlerini kullanabilirsiniz. 

 

 

 
Bizim İşimiz
Uzman Kadro ve Ücretsiz Keşif