Polikarbonat ve Pleksi Yürüyüş Yolu

Pleksi yürüyüş yolları yaparak bu alanlarda su yalıtımını da sağlamış oluruz. Bu sistemlerin uygulamalarında mükemmel hususlar elde edilir. İzolasyon problemlerini ortadan kaldıracak olan polikarbon ve pleksi ürünleri ayrıca uygulandığı duvarlarda, yürüyüş yollarında darbeye de dayanıklı olmaktadır. Malzemenin kendi doğal yapısı neticesinde yüksek darbe dayanımına sahiptir.

Polikarbonat ve Pleksi Yürüyüş Yolu için tüm taleplerinizi bu alanda hizmetlerini uzun senelerdir sürdüren firmamızdan verebilirsiniz.

Polikarbon Levha Özellikleri ve Kullanım AlanlarıPolikarbonat ve Pleksi Yürüyüş Yolu ihtiyaçlarınız için ücretsiz keşif ve projelendirme ile hizmetinizdeyiz. Hemen bizi arayın.

Isı yalıtıma da faydası bulunan bu ürünler sıcaklık dengesini levhalar ile kontrol altına uygulandığı alanlarda alabilirler. Ortam sıcaklıkları ile dışarıdaki sıcaklığın akışını yaratacak olan projeler ile iyi bir ısı yalıtımı elde edileiblir. Polikarbon sistemlerdeki levha ürünlerinde mekanik direnç sağlanmaktadır. Sudaki emme direncini de gösteren ve bozulma ile alakalı bir sorun yaşatmayan bu ürünler ses yalıtımı için sizlerin aradığı ürün olmalıdır. Yangın direncinde destekleyici niteliktedir. Yanıcı bir özellikle olmayan polikarbon levhalar her türlü alanda kullanıma açıktır. Ülkemizde ihtiyaç duyulan ve son senelerde daha bir popüler olan yürüyüş yollarında bu ürünler ışık geçirgenliği sebebiyle de kullanılır. Maliyet bakımndan rakiplerine nazaran çok daha uygun fiyattadır. Uzun ömürlü ve kararmayan yapıdaki polikarbon levhalar için bize ulaşım sağlayabilirsiniz.

Çatı ışıkları      Fabrika ve pencere ışıkları      Cephe uygulamaları      Kış bahçeleri      Veranda ve teras çatıları      Sabit veya açılır havuz örtü sistemleri      Binalar arası geçitler, üst geçitler      Yürüyüş yolları      Giriş saçakları      Spor salonları      Seralar      Otobüs durakları, otoparklar      Reklam panoları alanlarında yaygın olarak kullanılmaktadır.

Elektrik ve Enerji Tasarruflu Polikarbon Levhalar


Her geçen gün daha da pahalılaşan enerji kaynakları durumlarına karşın verimliliğin artması için firmaların ve özel mekanların güneş ışığından daha fazla yararlanmak istemesi oldukça normaldir. Biz bu alanda pleksi malzemeden hem yollar, hem mekanlar yaratıyor ve işletmeler için en fazla gün ışığından yararlanmayı sağlıyoruz. Farklı ebat ve boyutlarda pleksi levhaların üretimini yaparak çatılar ve özel duvarlar meydana getiriyoruz.

Üretimleri gereğinde birbirileri ile iç içe geçme özellikleri bulunur. Montajı oldukça rahat ve kolay olan polikarbon sistemlerde en uygun fiyatları Albayrak Yapı sizlere sunmaktadır.

 

 
Bizim İşimiz
Uzman Kadro ve Ücretsiz Keşif