Solid Polikarbonat Sistemleri

Solid Polikarbonat Levha ürünlerinin toptan alımları için firmamızdan destek alabilirsiniz. Tamamen cam görünüme sahip ancak çok daha dayanıklı olarak uygulamalarda kırılmazlığından dolayı daha fazla kullanılması sebebiyle polikarbon ürünleri tercih edilir. Güvenliğin düşünüldüğü ve uzun ömürlü olması istenen her uygulamada bu ürün kullanılmaktadır. Solid polikarbon ürünleri yüksek seviyelerde ışık geçirgenlik özelliğine sahip olan ve olfukça hafif olan ürünler arasında lider konumdadır.

Ortalama olarak 1 ile 15 milimetre aralığındaki kalınlıklara sahip olan solid levhalar 205x305 ebatlarında standart larka üretilmektedir. Farklı üretim ebatları da da olabilen bu ürünün uygulama alanı oldukça geniştir. Alev almayan yapısı ve zararlı güneş ışınlarını geçirmeyen özelliği sayesinde tüm soguk ve sıcak bükümlerde kullanılmaktadır. Yüksek ısı yalıtım sayesinde SOLİD POLİKARBON LEVHA ürünleri cam ürünlerinden en az 190 KAT DAHA dayanıklıdır. Ayrıca CAMLARDAN %50 daha hafif ürünlerdir.

 

POLİKARBON LEVHA ÖZELLİKLERİ

 

* Polikarbon levha Plaka ölçüleri  210 x 600 cm’dir. İstenirse 12  metre  boyunda  özel  imalat yapılır
* Polikarbon levha Tüm uygulama detayları mükemmel çözülmüş sistemi ile izolasyon problemini ortadan kaldırır.
* Malzeme yapısından dolayı yüksek darbe dayanıklılığına Polikarbon levha sahiptir.
* Alev yaymayan özelliği Polikarbon levha ile uluslararası yangın standartlarına uygundur.
* Polikarbon levha Farklı kalınlık ve çok hücreli seçenekler, yüksek ısı yalıtımı sağlar.
* Polikarbon levha İçeri süzülen ışığın homojen olarak dağılmasını sağlar.
* Soğuk bükümle şekillendirilebilecek esnekliğe sahiptir.
* Polikarbon levha Camın 1/6′sı kadar hafiftir.
* Polikarbon levha Farklı iklim koşullarına (-40 c , +120 C) dayanıklılık.

 

SOLİD POLİKARBON SİSTEM UYGULAYICILARI

 

Solid polikarbon ürünleri esnek olması nedeni ile tüm uygulamalarda rahat kullanılır. Özellikle kış bahçesi, teras kapatma ve cam tavan sistemlerinde solid polikarbon malzeme kullanımı yaygındır. En çok kullanım alanı ise otopark çatısı kapatma işlerindedir. Çatıların polikarbon özellikleri barındıran bu ürünler ile yapılması dış etkenlerden garajlarınızın en iyi şekilde korunmasını sağlamaktadır.

Uygulanacağı alana transferi açısından sizi yormayacak hafif ve kolay taşınabilir bir üründür. Polikarbon ürünleri ağırlıklı olarak şeffaf, opal, beyaz, füme, yeşil, mavi tonlarında üretilebilmekte ve yangına karşı yüksek direnç sahibidir. %89 oranlarında ışığın geçişine izin vermesi sayesinde gün ışığından yararlanılabilmeyi sağlar. Soğuk ve sıcak bükümler aracılığı ile şekiller verilebilir. Yüksek miktarda ses yalıtımına sahip olan bu ürünleri hakkında daha fazla bilgi edinmek ve teklif istemek için Albayrak Yapı firmamızı arayabilirsiniz.

POLİKARBON LEVHA KULLANIM ALANLARI

* Reklam sektörü
* Seralar
* Kurşun geçirmez cam imalatı
* Otobüs durakları
* Ses bariyer sistemleri
* İş güvenlik ekipmanları
* Elektronik sanayi
* Çatı aydınlatmaları
* Alışveriş merkezleri

En iyi teklifleri alabilmek adına iletişim sayfamızdaki numaralarımızdan yada web sitemizde bulunan Whatsapp hattımızdan bize ulaşın.


 
Bizim İşimiz
Uzman Kadro ve Ücretsiz Keşif