Üsküdar Polikarbon Otopark Fiyatları

Üsküdar polikarbon Otopark fiyatları: Araç kullanımının her geçen gün yaygın hale geldiği günümüzde, araçların otopark kullanım alanları da bir o kadar artış göstermektedir. Açık otoparklarda araçların hava şartlarından olumsuz etkilenmesini minimum düzeye düşürmek amaçlı çoklu açık otopark kurulumları yapılmaktadır. Polikarbon Otopark Sundurmaları Tonoz yapılmış çelik konstrüksiyon üzerine Polikarbonat levha uygulamalarıyla kullanım şartları en uygun hale getirilmiştir. Polikarbon Otopark sundurmaları sadece araç park yerleri için değil, otogar alanları, alışveriş merkezleri ve tatil yörelerinde sıkça rastladığımız bisiklet parkurlarında bisiklet park yerleri veya onların sundurmaları olarak da boy göstermektedir.

Kamu ve özel sektörlere ait toplu ve/veya açık otoparkları için her türlü bütçe ve mimari özelliklerde otopark tasarımları yapmakta, sunduğumuz farklı alternatif projelerimiz ile standartların dışına çıkarak, istek ve beklentilerinize yönelik projeler oluşturmakta ve üretmekteyiz. Polikarbon Otopark Sundurma Uygulamalarımız; araçları, doğal afetler gibi (yağmur toz ve güneş gibi) istenmeyen dış etkenlerden korumanın yanında, alışveriş merkezleri vb. mekanlar gibi toplu araç otoparklarınız için ayrılmış olan park alanlarında maksimum verimliliği sağlayabilecek çözümler sunmak için tasarlanmakta ve geliştirilmektedir.

Açık Otopark Kapatma sistemleri hakkında daha detaylı bilgi için veya Açık Otopark Kapatma hizmeti için ücretsiz keşif talebinde bulunmak için bizi arayabilirsiniz.

 
Bizim İşimiz
Uzman Kadro ve Ücretsiz Keşif