Yenibosna Polikarbonat Sandwich Paneller

Yenibosna Polikarbonat Sandwich Paneller için firmamızdan kaliteli destek ve muhteşem çözümleri en uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Yenibosna  Taşyünü otomatik olarak dilimlendirilmekte, lifler panel yüzeyine dik olarak çevrilmekte ve böylece panelin basınca karşı dayanımı artırılmaktadır.     Dilimlenen ve çevrilen her dilim, panelde kırılmayı engelleyecek şekilde şaşırtılarak yerleştirilir.

Sandviç Panel, iki kat boyalı galvaniz sac veya alüminyum levha arasına proje talepleri doğrultusunda kalınlık ve yoğunlukta poliüretan enjeksiyonu uygulanarak üretilen kompozit çatı ve cephe kaplama malzemeleridir.  Sandviç Paneller, bir plak olarak düşündüğümüzde dışı sıklıkla alüminyum veya metal sac kaplamaya sahip, ortasında ise ısı yalıtım malzemesi olarak görev yapan genellikle poliüretan, EPS-XPS köpük veya taşyünü dolgu malzemelerinden birisi uygulandığı, cephe kaplama ürünleridir.Montaj uygulamalarını gerçekleştirdiğimiz Sandviç Panel Sistemleri ısı, su ve ses izolasyonunu sağlarken, ekonomik, estetik ve kaliteli, yüksek standartlara sahip ürünlerle müşterilerimize çözümler sunuyoruz. Sandviç panellerin yoğun olarak, şantiye binaları, sanayi yapıları, fabrikalar ve depolar gibi birçok yapının, çatı, cephe, iç bölme veya soğuk hava odalarında kaplama malzemesi olarak kullanılmaktadır. Sandviç paneller hızlı üretim ve montaj olanağı, yüksek taşıma kapasitesi ve hafif konstrüksiyona ek olarak yüksek yalıtım özellikleri ile mimari tercihlerde ön plana çıkmaktadır.

Detaylı bilgi ve muhteşem çözümlerimizden yararlanmak için hemen bizi arayın..

 
Bizim İşimiz
Uzman Kadro ve Ücretsiz Keşif