Yeşilköy Yalıtımlı Sandviç Panel Uygulamaları

Yeşilköy Yalıtımlı Sandviç Panel Uygulamaları ve diğer işleriniz için firmamıza web sitemizin iletişim bölümünden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Düşük kütlesi sayesinde taşıma kolaylığı imkanı sunan sandviç panel, hafif yapısına karşın daha fazla yük taşıması kapasitesi nedeniyle sıkça tercih edilen inşaat malzemelerinden biridir. Sanayi binaları, kapalı spor salonları, meyve sebze halleri, soğuk depolar, soğuk oda, müzik stüdyoları, tavuk çiftlikleri ve alışveriş merkezleri gibi geniş bir kullanım alanına sahip sandviç panel; ısı, ses ve sıvı yalıtımına ihtiyaç duyan her çeşit binada oldukça uygun maliyetle kullanılmaktadır. Yangın tehlikesine karşı da güvenli bir koruma yöntemi olarak kullanılabilen sandviç panel, çekirdek malzemesi taş yününden imal edilenler tercih edildiği sürece yangın riski yüksek faaliyetleri çatısı altında toplayan binalarda da bir numaralı tercih olmayı sürdürür.

Aklınıza takılan soru ve sorunlarınız için bize web sitemizin irtibat bölümünden ulaşmak için çekinmeyin, müşteri temsilcilerimiz sizlere kaliteli hizmet verecek olan ekibimizi yönlendirecektir.

 
Bizim İşimiz
Uzman Kadro ve Ücretsiz Keşif